Cyfrowy Polsat – kontakt, infolinia

Cyfrowy Polsat – kontakt, infolinia

author
Dominika Sobieraj
09 listopada 2020

Najszybszym sposobem kontaktu z Cyfrowym Polsatem jest oczywiście infolinia. Podajemy numery telefonu i godziny otwarcia oraz inne formy kontaktu.

Cyfrowy Polsat kontakt

Najczęściej wybieranym przez Klientów kanałem kontaktu jest oczywiście infolinia, która pozwala szybko uzyskać odpowiedź na praktycznie każde pytanie. Jedynym ograniczeniem związanym z infolinią jest to, że damy radę połączyć się z nią tylko w godzinach jej funkcjonowania. Na szczęście w Cyfrowym Polsacie z tym problemem się nie spotkamy – infolinia jest całodobowa i czynna we wszystkie dni tygodnie, także świąteczne.

Cyfrowy Polsat infolinia

Cyfrowy Polsat udostępnia aż trzy różne numery telefonów, z których każdy przeznaczony jest do kontaktu z konkretnego rodzaju telefonu oraz cechuje się innymi opłatami. Warto najpierw zapoznać się z tym, który numer jest dla kogo i z jakimi kosztami wiąże się telefonowanie na niego.

Wszystkie te informacje przedstawiamy na poniższym wykazie.

Aby skontaktować się z Cyfrowym Polsatem, możemy więc zadzwonić na numer 801 08 08 08 (jeżeli dzwonimy z telefonu stacjonarnego) lub na jeden z numerów 699 00 2222 / 222 127 222 (jeżeli dzwonimy z telefonu komórkowego).

Cyfrowy Polsat udostępnia także swoim Klientom specjalne telefony. Wszyscy, którzy mają telefon Cyfrowego Polsatu, mogą dzwonić na atrakcyjnych warunkach na numer 2222.

Połączenie z infolinią Cyfrowego Polsatu

Dzwoniąc na infolinię, zazwyczaj spodziewamy się, że na klawiaturze numerycznej naszego telefonu będziemy musieli wybrać odpowiednią cyfrę, w zależności od wybranego tematu rozmowy.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty online – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Tak też jest na infolinii Cyfrowego Polsatu. Od razu po połączeniu z infolinią usłyszymy komunikat powitalny i automatyczna sekretarka powie nam, jakie mamy możliwości połączenia się. Na klawiaturze numerycznej naszego telefonu wybieramy:

1 – oferta Cyfrowego Polsatu,

2 – płatności i zarządzanie kontem,

3 – pomoc techninczna,

0 – połączenie z konsultantem,

7 – zamowienie Ekstraklasy.

Czas oczekiwania na połączenie z infolinią Cyfrowego Polsatu

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Cyfrowego Polsatu? Oczywiście zależy to w głównej mierze od tego, ile osób próbuje się w danym momencie połączyć z infolinia, ale i od tego, ilu pracowników jest zatrudnionych do obsługi tej infolinii.

W Cyfrowym Polsacie najwyraźniej zatrudnionych jest wielu konsultantów, bo kilka prób połączenia o różnych godzinach i w różnych dniach zakończyło się w naszym przypadku nawiązaniem połączenia już po 2-3 minutach.

Cyfrowy Polsat – formularz kontaktowy

Cyfrowy Polsat umożliwia Klientom również kontakt poprzez specjalny formularz kontaktowy, dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Formularz jest dostępny pod adresem: https://sklep.cyfrowypolsat.pl/formularz-kontaktowy. By do niego przejść, wystarczy skopiować ten adres i wkleić go w nowe okno przeglądarki.

Wypełnienie formularza jest bardzo proste – wystarczy zostawić swój numer telefonu i wskazać, czym jesteśmy zainteresowani. Konsultant zadzwoni do nas najszybciej, jak będzie to możliwe.

Co ważne – formularz jest dostępny tylko dla osób, które chcą zawrzeć nową umowę albo przedłużyć obecną. Innej opcji nie można wybrać w polu “czym jesteś zainteresowany”.

Cyfrowy Polsat – adres korespondencyjny

Korespondencję do Cyfrowego Polsatu możemy przesyłać na adres:

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

Cyfrowy Polsat – kontakt e-mail

Jedną z opcji kontaktu z Cyfrowym Polsatem jest również wysłanie wiadomości e-mail na podany adres. Poczta elektroniczna Cyfrowego Polsatu jest obsługiwana pod adresem:

Centralny Punkt Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat ma także jeden stacjonarny punkt obsługi Klienta. Zlokalizowany jest on w Warszawie i czynny jedynie przez 8 godzin dziennie (tylko w dni robocze).

Centralny Punkt Obsługi Klienta – adres

Godziny otwarcia punktu:

poniedziałek-piątek – 8:30-16:30
sobota niedziela – nieczynne

Cyfrowy Polsat – dane kontaktowe

Cyfrowy Polsat S.A.

KRS 0000010078
NIP 796-18-10-732
REGON 670925160


Źródło:

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/_kontakt

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/formularz-kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Caro
Caro
2022-11-22 09:28:05

Pani Gawryluk - jest P. doświadczoną spokojną dziennikarką, Zmieńcie tę redaktorkę, nie mam nic do niej, na pewno wspaniała kobieta ale niech popracuje z sobą. Chodzi o mowę. Stękania, zastanowienia itp. Albo delikatnie Jej pomóżcie

Caro
Caro
2022-11-22 09:26:44

Pani Gawryluk - jest P. doświadczoną spokojną dziennikarką, Zmieńcie tę redaktorkę, nie mam nic do niej, na pewno wspaniała kobieta ale niech popracuje z sobą. Chodzi o mowę. Stękania, zastanowienia itp.

Podobne artykuły

Prawa pasażerów w przypadku koronawirusa
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
04 marca 2020

Prawa pasażerów w przypadku koronawirusa

Kredyt konsumencki – najważniejsze informacje
Kredyty
author
Patryk Byczek
20 stycznia 2023

Kredyt konsumencki – najważniejsze informacje

Deutsche Bank w Jeleniej Górze
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
17 listopada 2017

Deutsche Bank w Jeleniej Górze

Pożyczki bez BIK Bielawa
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
06 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Bielawa

Pilna pożyczka na dzisiaj
Pożyczki
author
Dominika Sobieraj
23 lutego 2023

Pilna pożyczka na dzisiaj

Deutsche Bank w Świdnicy
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
09 grudnia 2017

Deutsche Bank w Świdnicy

Porównaj