Od 1 stycznia, Klienci Inbank mogą otrzymać bezpłatną promesę na kredyt samochodowy. Promesa ważna jest 7 dni od wydania decyzji kredytowej.

Autor: Tadeusz Miziak
Dodano: 08.01.2018
Udostępnij:

Czym w ogóle jest promesa ? To pisemne zapewnienie banku, że w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, wypłaci on Klientowi określoną kwotę na niezmienionych warunkach.

Promesa w Inbank jest całkowicie darmowa. Jak wyjaśnia Tomasz Głodowski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Bezpośredniej Inbank:

"Kupno samochodu, zwłaszcza używanego, to często proces dość dynamiczny. Choć sama decyzja o zakupie może być długoterminowa, wybór konkretnego modelu bywa spontaniczny i uzależniony od bieżącej oferty komisów. (…) Promesa to dodatkowa korzyść, gdyż klient może zweryfikować, czy otrzyma wnioskowaną kwotę, mieć pewność przedstawionych warunków przez 7 dni i możliwość sfinalizowania kredytu w dowolnym momencie w tym okresie.”

Jak otrzymać promesę w Inbank

1. Wybieramy kwotę kredytu i okres spłaty

2. Wypełniamy wniosek o kredyt

3. Czekamy na decyzję kredytową

W przypadku pozytywne decyzji, mamy dwie możliwości. Albo finalizujemy kredyt i pieniądze trafiają na nasze konto albo korzystamy z bezpłatnej promesy na 7 dni.

Kredyt samochodowy w Inbank to prawdopodobnie najatrakcyjniejszy tego typu produkt na rynku. Maksymalna wartość finansowania to 50 000 zł, a spłatę możemy rozłożyć na 6 lat. Co jednak najważniejsze – Bank nie ustanawia żadnych dodatkowych zabezpieczeń na pojeździe, takich jak zastaw czy przewłaszczenie na zabezpieczenie. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu, jest to bowiem kredyt online.

Ile kosztuje kredyt

Inbank udostępnia kalkulator kredytowy. Po wpisaniu kwoty kredytu na samochód oraz okresu spłaty, system wskazuje nam wysokość miesięcznej raty. Rzeczywista stopa rocznego oprocentowania (RRSO), wynosi tylko 8,08%.

Szczegółowe informacja o kredycie znajdziecie tutaj:

https://www.zadluzenia.com/artykul/kredyt-samochodowy-w-inbanku-oferta-opinie/

Inbank to bank z Estonii, który posiada w Polsce Oddział. W ofercie znajdziemy kredyt gotówkowy dostępny przez Internet, lokaty oraz wspomniany kredyt samochodowy. Bank nie ma w Polsce żadnych placówek stacjonarnych.

Komentarze