Detektyw na tropie oszczędności w Banku Pekao

Detektyw na tropie oszczędności w Banku Pekao

author
23 września 2021

Bank Pekao poinformował, że cały zespół PeoPay KIDS, który pomaga najmłodszym Klientom banku poznać świat finansów w aplikacji PeoPay KIDS, odwiedził detektyw – ekspert w poszukiwaniu oszczędności. Jednakże jest on na tyle tajemniczy, że do tej gry nikt nie odkrył, jak ów detektyw wygląda. Sprawdzamy szczegóły.

To właśnie ta “niewiedza” skłoniła Bank Pekao do zorganizowania konkursu plastycznego dla najmłodszych, których zadanem jest spoertetowafnie detektywa. Na zwycięzcę czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Konkurs plastyczny w Pekao

Wydarzenie jest kolejną już inicjatywą wymyśloną przez Pekao, która ma na celu zaangażować Klientów w tworzenie przekazu komunikacyjnego, który będzie dopasowany do ich potrzeb. W tym przypadku to najmłodsi Klienci banku oraz, finalnie, brygada PeoPay KIDS podejmie decyzję o tym, jak tajemniczy detektyw ma wyglądać.
W konkursie udział mogą wziąć dzieci do lat 12, a termin nadsyłania prac plastycznych mija po 5 października 2021 roku. Aby wziąć udział w konkursie trzeba odwiedzić profil Banku Pekao na Facebooku i przeczytać opublikowaną tam bajkę, która przybliży postać detektywa. To właśnie treść bajki ma zainspirować dzieci od nazwania oraz narysowana detektywa. W następnym kroku trzeba zrobić zdjęcie rysunku wraz z nadanym detektywowi imieniem oraz opublikować fotografię w komentarzu pod postem: https://www.facebook.com/bankpekaosa/posts/4432260216834781.

Nagroda w konkursie

Autor zwycięskiej pracy w nagrodę otrzyma hulajnogę elektryczną, natomiast narysowana postać “ożyje” w krótkim filmie dotyczącym oszczędzania i bezpieczeństwa w sieci. Dzieci, których praca zajmie drugie i trzecie miejsce również otrzymają od banku hulajnogi elektryczne. Z kolei na dwudziestu pięciu innych “zwycięzców” czekają czteroosobowe vouchery do kin sieci Kinads.
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: https://insignia.pl/regulamin-odwiedziny-u-brygady-peopay-kids.html.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/695723/tajemniczy-detektyw-w-banku-pekao

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Krajowy Punkt Kontaktowy – mandaty z zagranicy
Ekonomia
author
31 sierpnia 2018

Krajowy Punkt Kontaktowy – mandaty z zagranicy

Alior Bank w Sulęcinie
Oddziały
author
11 maja 2019

Alior Bank w Sulęcinie

Credit Agricole w Tomaszowie Mazowieckim
Oddziały
author
03 sierpnia 2019

Credit Agricole w Tomaszowie Mazowieckim

Ile zarabia ogrodnik?
Bez kategorii
author
02 grudnia 2019

Ile zarabia ogrodnik?

BNP Paribas oddziały w Wolsztynie
Oddziały
author
18 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Wolsztynie

BNP Paribas oddziały w Wałbrzychu
Oddziały
author
21 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Wałbrzychu