Eurobank z wyróżnieniem od Top Employers Institute

Eurobank z wyróżnieniem od Top Employers Institute

author
Aneta Jankowska
04 lutego 2019

Eurobank otrzymał nagrodę przyznawaną przez Top Employers Institute. Bank jest pracodawcą, który spełnia wysokie standardy zarządania pracownikami. To już drugie takie wyróżnienie z rzędu dla Eurobanku.

Top Employers Institute – Eurobank

Eurobank już po raz drugi został uznany za najlepszego pracodawcę. Top Employers Institute, czyli niezależna organizacja, która bada praktyki HR u pracodawców na całym świecie, przyznała instytucji wyróżnienie za “wysokie standardy zarządzania pracownikami”.

W oficjalnym komunikacie eurobanku czytamy, że bank otrzymał certyfikat już po raz drugi z rzędu.

Przed rokiem zapowiedziałem, że nie poprzestaniemy na jednorazowym tytule i w kolejnych latach będziemy poddawać się audytowi Top Employers Institute. Tegoroczne wyróżnienie to dowód, że eurobank chce i potrafi rozwijać najlepsze praktyki w zakresie polityki zatrudnienia – mówi Alexis Lacroix, prezes eurobanku.

Badanie Top Employers Institute obejmuje więcej niż 600 kategorii.

Rozróżnia się je w takich obszarach jak na przykład: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych. Ocenie podlegają również wdrażanie oraz funkcjonowanie tych praktyk.

Wyróżnienie od Top Employers Institute otrzymują różne kraje na całym świecie. W tej edycji badania Insytut certyfikował i przyznał tytuł Top Employer ponad 1500 organizacjom w 118 krajach na pięciu kontynentach.

David Plink, prezes Top Employers Institute, tłumaczy, że organizacje, które zdobyły certyfikat Top Employer 2019 zapewniają wyjątkowe warunki pracy, stale je rozwijają, stawiając swoich pracowników na pierwszym miejscu.

Firmy te pomagają wzbogacić świat pracy dzięki zaangażowaniu w tworzenie doskonałych miejsc pracy i dzięki temu są uznawane za pracodawcę z wyboru – mówi.

O Eurobanku

Euro Bank SA, a inaczej Eurobank to bank komercyjny, który oferuje usługi finansowe dla osób fizycznych. Bank specjalizuje się w kredytach konsumpcyjnych i hipotecznych oraz kartach kredytowych. Nie oferuje usług dla przedsiębiorstw i organizacji.

Ideą założyciela eurobanku, Mariusza Łukasiewicza, było stworzenie banku dostępnego w miejscach, w których Klienci często przebywają i będącego do ich dyspozycji w dogodnym dla nich czasie.

Eurobank zatrudnia około 2,9 tysiąca osób i  jest częścią francuskiej grupy Societe Generale, jednej z największych europejskich instytucji w sektorze usług finansowych.

O Top Employers

Program certyfikacji umożliwia organizacjom przeprowadzenie oceny oraz doskonalenie warunków pracy. Top Empoyers został założony ponad 25 lat temu, Top Employers Institute certyfikuje co roku ponad 1 300 organizacji w 115 krajach. Top Employers pozytywnie wpływają na życie ponad 5 milionów pracowników na całym świecie. Badanie wyłania firmy, które najlepiej realizują założenia wynikające z zarządzania zasobami ludzkimi, a każdą firmę uczestniczącą w programie Top Employers obowiązują te same, jednolite i obiektywne kryteria oceny, które opierają się na międzynarodowych standardach zarządzania zasobami ludzkimi.


Źródło: InfoWire, eurobank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Kędzierzyn-Koźle
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
16 listopada 2017

Kredyt samochodowy Kędzierzyn-Koźle

Coraz mniejsze koszty Programu 500+
Wpisy
author
Patryk Byczek
27 sierpnia 2018

Coraz mniejsze koszty Programu 500+

Dyrektywa PSD2 – co zmienia w bankowości?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
13 lipca 2019

Dyrektywa PSD2 – co zmienia w bankowości?

Handel emisjami CO2 – co to jest?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
18 grudnia 2018

Handel emisjami CO2 – co to jest?

Pułapki przy kredytach gotówkowych
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 kwietnia 2019

Pułapki przy kredytach gotówkowych

Porównaj