Gwarantowane Auto Pożyczki – na zakup samochodu

Gwarantowane Auto Pożyczki – na zakup samochodu

author
Dominika Byczek
02 marca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Gwarantowane Auto Pożyczki to propozycja dla osób szukających gotówki na zakup samochodu. Maksymalna kwota pożyczki to 25 000 zł, a większość formalności załatwimy przez Internet. Pieniądze możemy otrzymać także z negatywną historią kredytową. Co istotne – pożyczkę dostaniemy jeszcze przed wyborem wymarzonego samochodu.

Gwarantowane Auto Pożyczki to nowość na rynku pożyczkowym. Produkt skierowany jest do osób, które z uwagi na złą historię kredytową lub niskie zarobki, nie mogą otrzymać kredytu samochodowego. To przykład popularnych w Polsce “pożyczek bez BIK” – pożyczkodawca jasno bowiem wskazuje, że akceptuje zaległości widoczne w Biurze Informacji Kredytowej.

Pieniądze z pożyczki są wypłacane przed zakupem konkretnego samochodu.

Gwarantowane Auto Pożyczki – oferta

Gwarantowane Auto Pożyczki

Gwarantowane Auto Pożyczki

Kwota pożyczki: od 2500 do 25 000 zł

Spłata: od 12 do 60 miesięcy

Pożyczka na zakup dowolnego auta

Akceptacja złej historii kredytowej

Pieniądze przed zakupem auta

Wymagany jeden gwarant

RRSO 62,41%

Właścicielem marki Gwarantowane Auto Pożyczki jest Rapida Money – popularna pożyczka udzielająca finansowania osobom zadłużonym.

Kto może otrzymać pożyczkę

Pożyczkę mogą otrzymać osoby, które:

1) są w wieku od 18 do 75 lat

2) mieszkają w Polsce

3) nie ogłosiły upadłości konsumenckiej

4) wskażą gwaranta, który przystąpi do umowy.

Gwarantowane Auto Pożyczki akceptują natomiast zaległości w spłacie innych zobowiązań. Firma sprawdza Klientów w bazie Biura Informacji Kredytowej, ale akceptuje negatywne wpisy. Zabezpieczeniem jest bowiem gwarant (poręczyciel), który razem z nami podpisuje umowę.

Nie jest możliwe otrzymanie pieniędzy bez gwaranta.

Kto może zostać gwarantem

Gwarantem może być dowolna osoba w wieku od 18 do 75 lat, która nas zna. Może nią być członek rodziny lub znajomy. Co ważne – w przypadku braku spłaty rat, gwarant jest zobowiązany do spłaty zaległości.

Jakie auto można kupić

Gwarantowane Auto Pożyczki to produkt na zakup dowolnego pojazdu – zarówno nowego, jak i używanego. Z uwagi na kwotę pożyczki (maksymalnie 25 000 zł), najczęściej będzie to jednak zakup używanego samochodu.

Firma nie stosuje żadnych ograniczeń przy zakupie pojazdu. Może on być w dowolnym wieku, ale powinien spełniać podstawowe kryteria:

– samochód osobowy lub dostawczy
– waga do 3,5 tony
– wymagana karta pojazdu oraz polisa OC
– brak zabezpieczeń na pojeździe (typu zastaw, przewłaszczenie na pojeździe).

Jak otrzymać Gwarantowane Auto Pożyczkę

Do złożenia wniosku o pożyczkę nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń o dochodach. Wystarczą dane z dowodu osobistego (sprawdź najlepsze pożyczki na dowód), telefon komórkowy oraz adres e-mail.

Większość formalności załatwimy przez Internet. Sprawdzamy krok po kroku, jak otrzymać pożyczkę:

1. Wchodzimy na stronę pożyczkodawcy.

2. Wybieramy kwotę pożyczki oraz okres spłaty.

3. Wypełniamy wniosek o pożyczkę.

4. We wniosku podajemy także dane gwaranta.

5. Gwarant wypełnia swoją część wniosku.

6. Firma dzwoni do nas i gwaranta celem potwierdzenia szczegółów.

7. Decyzja pożyczkowa i wypłata pieniędzy.

8. Pieniądze są przelewane na konto Gwaranta.

Co dalej? Pieniądze trafiają na konto, a Klienci powinni przeznaczyć je na zakup dowolnego samochodu. W ciągu kolejnych 30 dni kalendarzowych, do pożyczkodawcy należy przesłać dowód zakupu pojazdu (faktura VAT lub umowa sprzedaży auta).

Kolejny krok to formalności w wydziale komunikacji – auto stanowi bowiem zabezpieczenie spłaty pożyczki.

Gwarantowane Auto Pożyczki – ile kosztuje

Na stronie pożyczkodawcy znajdziemy prosty kalkulator pożyczkowy, dzięki któremu szybko ustalimy wysokość miesięcznej raty i łączny koszt pożyczki.

Przykładowe koszty pożyczki:

Pożyczka 5000 zł na 12 miesiące. Rata to 590,72 zł.

Pożyczka 5000 zł na 24 miesiące. Rata to 395,67 zł.

Pożyczka 5000 zł na 36 miesięcy. Rata to 310,20 zł.

Pożyczka 5000 zł na 60 miesięcy. Rata to 199,27 zł.


Pożyczka 10 000 zł na 24 miesiące. Rata to 791,32 zł.

Pożyczka 10 000 zł na 36 miesięcy. Rata to 620,39 zł.

Pożyczka 10 000 zł na 48 miesięcy. Rata to 481,65 zł.

Pożyczka 10 000 zł na 60 miesięcy. Rata to 398,52 zł.


Pożyczka 15 000 zł na 24 miesiące. Rata to 1186,98 zł.

Pożyczka 15 000 zł na 36 miesięcy. Rata to 930,58 zł.

Pożyczka 15 000 zł na 48 miesięcy. Rata to 722,48 zł.

Pożyczka 15 000 zł na 60 miesięcy. Rata to 597,79 zł.


Pożyczka 25 000 zł na 24 miesiące. Rata to 1978,30 zł.

Pożyczka 25 000 zł na 36 miesięcy. Rata to 1550,96 zł.

Pożyczka 25 000 zł na 48 miesięcy. Rata to 1204,12 zł.

Pożyczka 25 000 zł na 60 miesięcy. Rata to 996,30 zł.

Gwarantowane Auto Pożyczki – kontakt

Pożyczkodawcą jest Rapida Money

ul. Ostatnia 1C

31-444 Kraków

e-mail: [email protected]

dział windykacji: [email protected]

Opinie

Gwarantowane Auto Pożyczki to stosunkowo innowacyjna propozycja na rynku finansowym. Pieniądze na zakup samochodu mogą trafić także do osoby zadłużonej i to przed wyborem auta. Wymagany jest natomiast gwarant i zabezpieczenie na pojeździe.

Szukając finansowania na zakup pojazdu, najlepszym rozwiązaniem wydaje się kredyt samochodowy w banku. Niestety wiele osób nie może sobie na niego pozwolić, z uwagi na złą historię kredytową lub zbyt niskie dochody. I właśnie z myślą o takich osobach powstały Gwarantowane Auto Pożyczki. Firma akceptuje zaległości w Biurze Informacji Kredytowej oraz innych bazach. Cieszy wysoka kwota pożyczki i długi okres spłaty – nawet do 5 lat. Z drugiej strony, pamiętajmy, że do otrzymania pieniędzy wymagany jest gwarant.

Plusy:

– innowacyjna konstrukcja finansowa
– wysoka kwota pożyczki
– stosunkowo długi okres spłaty
– wniosek przez Internet
– szybka decyzja i wypłata pieniędzy
– pieniądze na zakup dowolnego pojazdu
– pożyczka wypłacana przed zakupem auta
– akceptacja złej historii kredytowej
– bez zaświadczeń o dochodach

Minusy:

– konieczność wskazania gwaranta
– dodatkowe zabezpieczenie na pojeździe.


Przykład reprezentatywny: pożyczasz 25 000 zł na 48 miesięcy, płacąc 1204.12zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 57 797.60 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 25000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, RRSO: 62.41%

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Ernest
Ernest
2019-03-05 17:59:02

Bardzo dobry produkt!

Podobne artykuły

Promocja: „Jesienny szał” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa jesienna promocja, w ramach której nowi Klienci za założenie konta oraz spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć 420 złotych premii. Promocja trwa do 31 października 2021 roku. Sprawdź warunki oferty.

author
Patryk Byczek
27 września 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kobiety z coraz większym zadłużeniem

W skali roku średnia wartość zadłużenia kobiet wzrosła o więcej niż 2 000 zł. Ciekawe natomiast, że długi mężczyzn zmalały o taką samą wartość. Wśród zadłużonych pań dominują samotne matki, a rekordzistką jest 43-letnia mieszkanka województwa dolnośląskiego, która zalega ze spłatą długu o wartości ponad 39 mln zł.

author
Aneta Jankowska
24 czerwca 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

mBank placówki w Opolu

mBank to czwarty największy bank w Polsce. Choć zaczynał działalność jako internetowy bank, większość formalności załatwimy także w stacjonarnej placówce. Sprawdzamy oddziały mBank w Opolu.

author
Patryk Byczek
05 lutego 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

mBank placówki w Dąbrowa Górnicza

mBank to czwarty największy bank w Polsce. Choć zaczynał działalność jako internetowy bank, większość formalności załatwimy także w stacjonarnej placówce. Sprawdzamy oddziały mBank w w Dąbrowie Górniczej.

author
Patryk Byczek
04 lutego 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Nowa współpraca Poczty Polskiej – kawa z Orlenu w placówkach

Poczta Polska rozpoczęła współpracę z polskim koncernem paliwowo-energetycznym Orlen. W centrali firmy pojawiło się pierwsze stanowisko z automatem kawowym marki Orlen Stop Cafe. Jeśli okres próbny zakończy się pozytywnymi wynikami sprzedażowymi, kawy Orlenu trafią do kolejnych placówek pocztowych. W planach także sprzedaż kanapek i lodów.

author
Halszka Gronek
23 lipca 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Kredyt gotówkowy Gniezno

Potrzebujesz kredytu gotówkowego w Twoim mieście, ale przed dokonaniem wyboru chciałbyś porównać wszystkie dostępne oferty? Sprawdź nasz ranking kredytów, które można dostać w Gnieźnie i wybierz słusznie. Maksymalna kwota takiego kredytu to 200 000 zł, a jego spłatę możesz rozłożyć nawet na 10 lat. Kredyt gotówkowy jest bardzo wygodnym finansowaniem dla Klientów, ponieważ możemy je uzyskać przez Internet. Procedura kredytowa jest bardzo prosta oraz zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo kredyt możesz uzyskać bez względu na cel.

author
Dominika Byczek
25 grudnia 2021
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj