Ile kosztuje HBO GO?

Ile kosztuje HBO GO?

author
Dominika Sobieraj
09 listopada 2021

HBO GO to portal z filmami na życzenie, gdzie możemy znaleźć większość popularnych produkcji. By uzyskać dostęp do HBO GO, wystarczy komputer lub telewizor podłączony do Internetu oraz wykupiony abonament. Ile on kosztuje? Sprawdzamy.

HBO GO - ile kosztuje? Cena

Seriale HBO możemy obejrzeć na komputerze przez przeglądarkę albo dzięki specjalnej aplikacji, przygotowanej na smartfony oraz dla widzów, którzy posiadają w domach telewizory wyposażone w system Smart TV. Jedyne czego potrzebujemy to wykupionego abonamentu. 

Spis treści:

  1. HBO GO - ile kosztuje? Cena
  2. HBO GO - ile urządzeń jednocześnie?
  3. Czy w ramach usługi HBO GO mamy dostęp do wszystkich seriali?
  4. Podsumowanie
Zwiń spis treści

HBO GO – cennik 2021

darmowy okres korzystania: tak, pierwsze 7 dni za 0 zł – oferta nieaktualna

miesięczny abonament: 24,90 zł

Za abonament płaci się każdego miesiąca. Pierwotnie koszt usługi wynosił 29,99 zł, ale potem obniżono go do poziomu 19,99 zł miesięcznie. Ostatecznie jednak HBO zdecydowało o uśrednieniu ceny usługi – od 1 listopada 2019 roku cena za miesięczne wykupienie abonamentu to 24,90 zł miesięcznie.

Zakupu abonamentu możemy dokonać bezpośrednio przez stronę Internetową HBO GO, lub u jednego ze współpracujących z tym podmiotem operatorów. Listę operatorów, którzy posiadają w swojej ofercie HBO GO możemy bez problemu znaleźć na oficjalnej stronie Internetowej platformy, w zakładce ,,Kontakt”.

Płatność odbywa się przez kartę płatniczą Visa, lub MasterCard, której numer podajemy podczas kupowania abonamentu. Pobranie płatności odbywa się każdego dnia miesiąca i odnawia się automatycznie. Żeby pieniądze nie zostały pobrane z konta, musimy wyłączyć subskrypcję przed rozpoczęciem kolejnego okresu naliczania środków.

Całą historię naszych wpłat na poczet abonamentu miesięcznego, możemy bez problemu sprawdzić na stronie Internetowej platformy. Wystarczy przejść do sekcji ,,Ustawienia”, a następnie kliknąć w zakładkę ,,Historie płatności”. Opłaty są pobierane automatycznie co miesiąc, więc historię wpłat możemy również prześledzić za pomocą naszego konta bankowego.

 

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź najlepsze oferty:

Pożyczki na dowód – minimum formalności

Kredyt online – do 200 00 zł

Pożyczki dla zadłużonych – pieniądze w 15 minut

Inną opcją uiszczania opłat jest możliwość płatności przez PayPal, jednak platforma zapowiada, że wkrótce wprowadzi nowe formy płatności.

HBO GO za darmo

Tydzień próbny z HBO GO

Aktualizacja – OFERTA JUŻ NIEAKTUALNA

Platforma oferuje nam 7 dni próbnych pełnego dostępu do usługi, za które nic nie zapłacimy. Jeśli jednak nie chcemy kontynuować abonamentu, należy o tym pamiętać, ponieważ za kolejny miesiąc platforma pobierze z karty opłatę.

Jeżeli wcześniej byliśmy klientami HBO GO i chcemy zacząć ponownie korzystać z usług platformy, nie możemy liczyć na darmowy okres próbny. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej platformy, okres próbny zarezerwowany jest tylko dla nowych członków i przysługuje tylko raz.

HBO GO za darmo

7 dni okresu próbnego: darmowe

tylko dla nowych użytkowników

Zakończenie abonamentu HBO GO

Abonament, który wykupimy odnawia się każdego miesiąca, a opłata zostaje pobrana z góry za każdy kolejny okres użytkowania. Umowę możemy zakończyć jedynie poprzez indywidualne konto użytkownika. W zakładce zarządzaj abonamentem możemy wybrać opcję zrezygnuj z abonamentu. Jeżeli z abonamentu nie zrezygnujemy, usługa automatycznie się przedłuży.

Rezygnacja możliwa jest jedynie przez komputer lub aplikację mobilną. Nie dokonamy jej telefonicznie ani w żaden inny sposób. Jest ona natomiast zupełnie darmowa i za zerwanie umowy nie poniesiemy żadnych kosztów.

Jak można przeczytać na stronie HBO GO – nie wymagana jest umowa długoterminowa i można zakończyć ją w każdym momencie użytkowania – nawet podczas okresu próbnego.

HBO GO - ile urządzeń jednocześnie?

Z HBO GO jednocześnie możemy korzystać na 2 urządzeniach. Ogólnie natomiast usługę możemy mieć aktywną na 5 urządzeniach. W tym samym momencie z jednego konta mogą więc oglądać maksymalnie dwie osoby.

Czy w ramach usługi HBO GO mamy dostęp do wszystkich seriali?

Osoby opłacające miesięczny abonament HBO GO mają dostęp do pełnej biblioteki seriali HBO. Niestety, może się niekiedy zdarzyć tak, że niektóre z pozycji będą niedostępne. Z czego to wynika? Bierze się to stąd, że do wybranych seriali ograniczone są prawa do ich emisji. To właśnie sprawia, że pewne seriale są dla oglądających niedostępne.

Dla osób, które zdecydowały się na abonament HBO GO dostępny jest jednak szeroki wybór innych produkcji HBO. Na tej liście znajdą się również liczne treści przeznaczone dla dzieci, lub dla osób dorosłych. Dodatkowo, funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala kontrolować treści, które oglądają najmłodsi.

Ponadto, nie musimy się martwić tym, że najnowsze premiery, które miały miejsce w Ameryce, dotrą do nas z opóźnieniem. Abonamenci HBO GO posiadają dostęp do premierowych produkcji HBO, które pojawiają się do 24 godzin, od ich premiery w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Podsumowanie

Jeśli myślimy o wykupieniu platformy, która umożliwi nam dostęp do wielu popularnych produkcji gdzie chcemy i kiedy chcemy – warto wziąć pod uwagę usługę HBO GO. Miesięczny koszt usługi to 24,90 zł, a wypróbowanie usługi zupełnie za darmo możliwe jest przez okres 7 dni.

Wykupienie pakietu płatnego w HBO GO nie jest wiążące – możemy zrezygnować już po miesiącu. Jeżeli natomiast nie zrezygnujemy, subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona na kolejny miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Marek
Marek
2022-12-03 18:40:32

Nie ma informacji w jakiej jakości otrzymujemy obraz

Halina Binek
Halina Binek
2022-03-30 12:23:14

Chcę opłacić HBO na miesiąc przelewem, bo nie mam innej opcji. Nigdzie nie mogę znalez numer konta. Proszę mi podać na adres emaila [email protected] Dziękuję Halina Binek

JACKIE
JACKIE
2021-11-21 08:24:30

canalplusonline 1 msc 20zł a HBO 24,90 PORAZKA!!!!

Rozczarowana
Rozczarowana
2021-04-18 14:17:56

Państwa artykuł wprowadza w błąd. Nie ma czegoś takiego jak tydzień za darmo na HBO GO. Źródło: https://helpcenter.hbogo.eu/pl

Tamara Wojtoń
Tamara Wojtoń
2020-05-01 11:59:00

Nidy nie zrezygnowałam z HBO GO ,subskrypcja pomysłowo została wyłączona. Pieniądze są pobierane, ja dalej nie mam pojęcia jak mam zabezpieczyć się przed błędami. Mam 59 lat i telefon na którym się uczę. Obecnie nie mogę oglądać HBO GO ,dlaczego.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Puławy
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
11 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Puławy

Zmienione godziny otwarcia Banku Millennium
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
11 listopada 2020

Zmienione godziny otwarcia Banku Millennium

ING Bank Śląski w Zduńskiej Woli
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
04 lipca 2019

ING Bank Śląski w Zduńskiej Woli

Jak otrzymać historię rachunku w T-Mobile Usługach Bankowych?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 maja 2019

Jak otrzymać historię rachunku w T-Mobile Usługach Bankowych?

Pikassa – szybkie pożyczki online
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
16 kwietnia 2019

Pikassa – szybkie pożyczki online

O jakie kredyty mieszkaniowe wnioskują Polacy? BIK Indeks
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
10 października 2020

O jakie kredyty mieszkaniowe wnioskują Polacy? BIK Indeks

Porównaj