#JeszczeBędziePrzepięknie – start w akcji BNP Paribas

#JeszczeBędziePrzepięknie – start w akcji BNP Paribas

author
Patryk Byczek
28 kwietnia 2020

BNP Paribas ruszył z akcją pod hasłem #JeszczeBędziePrzepięknie, której celem jest udzielenie wsparcia w czasie epidemii koronawirusa w Polsce i jednocześnie wpisuje się w prowadzone do tej pory działania na rzecz walki z wirusem.

Motywem przewodnim samej akcji i działań prowadzonych w jej ramach jest znana i popularna piosenka zespołu Tilt pod tytułem „Jeszcze będzie przepięknie”. Bank BNP Paribas przypomina, że od początku epidemii stara się nieść pomoc, czego dowodem są rozmaite działania wspierające wiele obszarów na wiele różnych sposobów.

„Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” – słowa piosenki, które dodają otuchy i pozwalają uwierzyć, że wrócimy do normalności. Jestem przekonany, że będzie to inna normalność niż ta, którą pamiętamy. Wrócimy do normalności opartej na wartościach, zaufaniu i wspólnocie, a nie do wyimaginowanego „lepszego jutra”. Do codzienności, razem z jej niedogodnościami i utrudnieniami, ale jakże przepięknej. Wspieramy walkę z COVID-19 w tym trudnym okresie na wielu płaszczyznach, tym działaniem chcemy dać nadzieję i nieść pozytywne emocje nam wszystkim, którzy tego bardzo potrzebujemy w obecnej sytuacji.

– mówił cytowany w komunikacie Dariusz Maciołek, Dyrektor Zarządzający Pionu Marketingu, Komunikacji i Zaangażowania Społecznego w Banku BNP Paribas.

Pomoc niesiona przez BNP Paribas

BNP Paribas na rzecz walki z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem udzielił do tej pory wsparcia finansując na przykład zakup tysiąc pięciuset testów na obecność koronawirusa, czy zakup 20 000 maseczek, które przekazano pracownikom służby zdrowia. Kolejnym przykładem pomocy było przekazanie stu pięćdziesięciu komputerów bankowych dla osób zmagających się z wykluczeniem cyfrowym. Urządzenia trafią do:

–  stypendystów Programu Klasa,
– organizacji partnerskich Banku i Fundacji BNP Paribas,
– potrzebujących szkół i placówek opiekuńczo – wychowawczych.

Bank zadbał również o bezpieczeństwo swoich pracowników i Klientów wprowadzając na przykład ograniczenie liczby osób w oddziałach, zmienienie godziny otwarcia oddziałów, czy wyposażenie oddziałów w szyby ochronne plexi. Jednocześnie BNP Paribas zachęca do nieodwiedzania placówek fizycznych i przeniesienie się na bankowanie online, z poziomu którego Klienci w prosty sposób załatwią wszystkie ważniejsze transakcje i skorzystają z szeregu rozwiniętych usług.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/502220/bnp-paribas-przekazal-20-000-zl-na-ratowanie-biebrzanskiego-parku-narodowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Szybkie pożyczki Jędrzejów
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Jędrzejów

ING Bank Śląski w Toruniu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
13 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Toruniu

Zmiany w zarządzie Banku BPS
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 marca 2019

Zmiany w zarządzie Banku BPS

Ile miesięcznie wydają studenci?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
10 marca 2020

Ile miesięcznie wydają studenci?

Polski Bon Turystyczny – kontakt, infolinia
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
09 sierpnia 2020

Polski Bon Turystyczny – kontakt, infolinia

Porównaj