Kampania promocyjna w BNP Paribas

Kampania promocyjna w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
04 lutego 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym o kolejnej promocyjnej kampanii skierowanej do rolników. Mowa o kredytach na specjalnych warunkach, które pozwalają na finansowanie zakupu środków potrzebnych do produkcji rolnej, inwestycji w ziemię, czy realizację dowolnego innego celu, który jest związany z rozwojem gospodarstwa. Sprawdzamy szczegóły.

BNP Paribas informuje, że Klienci, którzy zdecydują się na otworzenie Konta Otwartego na Agrobiznes w okresie promocji, będą mogli korzystać z rachunku bieżącego przez rok za darmo. Kampania promocyjna trwa do 31 maja 2021 roku.

Pomimo znacznie mniejszego popytu ze strony branży HoReCa, sektor agro relatywnie dobrze radzi sobie w dobie pandemii. Początek roku to dla rolników tradycyjnie czas myślenia o rozwoju gospodarstw i pod tym względem nic się nie zmienia. Jako lider finansowania sektora agro w Polsce, odpowiadamy na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów i jak zawsze o tej porze roku wracamy do nich ze sprawdzoną ofertą. Proponujemy kilka rodzajów kredytu, tak aby optymalnie wesprzeć potrzeby gospodarstwa rolnego zarówno związane z działalnością bieżącą, jak i inwestycyjną. Rolnikom, którzy jeszcze nie posiadają konta w naszym banku, oferujemy ten produkt na korzystnych warunkach.

– mówił cytowany w komunikacie Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

Nowi Klienci, którzy prowadzą działalność rolniczą, mogą liczyć na, na przykład, darmowe otwarcie i prowadzenie przez rok bieżącego rachunku w ramach Konta Otwartego na Agrobiznes. Każda zainteresowana osoba może skorzystać z promocyjnej oferty kredytów z ubezpieczeniem, bez prowizji za udzielenie i z marżą od 0,99%.

Kredyty w kampanii promocyjnej

BNP Paribas proponuje swoim Klientom następujące kredyty w ramach kampanii promocyjnej:

Kredyt Agro Ekspres – czyli kredyt odnawialny, który jest zabezpieczony hipoteką i udzielany w rachunku bieżącym. Uzyskane z kredytu pieniądze, nawet 2 000 000 złotych, mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z gospodarstwem rolnym. Każdy wpływ pieniędzy na konto zalicza się do spłaty kredytu i umożliwia jego ponowne wykorzystanie.

Kredyt Agro Progres – bardzo elastyczne rozwiązanie, z którego można finansować inwestycje w gospodarstwie oraz refinansować poniesione nakłady inwestycyjne. Spłatę kapitału można dostosować do sezonowości przychodów rolnika. W przypadku zakupu ziemi kredyt można rozłożyć nawet na 30 lat. Można również skorzystać z zabezpieczenia transakcji gwarancją BGK z Funduszu Gwarancji Rolnych.

Kredyt Agro Rzeczówka Light – kredyt udzielany bez zabezpieczeń rzeczowych. Jest przeznaczony na finansowanie wydatków w gospodarstwach rolnych lub instalacje fotowoltaiczne. Maksymalny okres kredytowania to 7 lat.

Wszelkie szczegóły dotyczące kampanii dostępne są na stronie: https://www.bnpparibas.pl/rolnicy/kredyty/oferta-specjalna-dla-rolnikow.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/639679/konto-za-darmo-i-kredyt-bez-prowizji-startuje-kolejna-kampania-promocyjna-banku-bnp-paribas-2021-02-01

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Czy komornik może zająć 500 plus?

Wraz z wprowadzeniem programu “Rodzina 500 plus” w Polsce, wiele rodzin otrzymuje regularne świadczenia finansowe mające na celu wsparcie w wychowywaniu dzieci. W związku z tym często pojawiają się pytania dotyczące zabezpieczenia tych świadczeń przed wierzycielami, w szczególności komornikami. Sprawdźmy czy świadczenie 500 plus może zostać zajęte przez komornika w przypadku zaległych długów.

author
Julia Wierciło
27 września 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Ile zarabia hutnik?

Praca hutnika to jeden z najcięższych wykonywanych zawodów. Wymaga wysokiej odporności na ciężkie warunki, przede wszystkim na bardzo wysoką temperaturę. Sprawdzamy, ile zarabiają hutnicy.

author
Sandra Tessmer
22 września 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Bank BNP Paribas dołączył do indeksu WIG-ESG

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że po kwartalnej rewizji indeksów po sesji giełdowej, która odbyła się 18 września 2020 roku, instytucja znalazła się w grupie indeksu WIG-ESG.

author
Patryk Byczek
25 września 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Jak obniżyć ratę kredytu?

Czasami zdarzają się w życiu takie sytuacje, gdy nawet mimo dokładnego przekalkulowania danej oferty kredytowej, w trakcie jej spłaty nasza zdolność kredytowa się zmniejsza, a nas nie stać na dotychczasowe raty. Co wtedy zrobić? Sprawdzamy.

author
Halszka Gronek
22 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Banki będą lepiej weryfikować Klientów ?

Jan Żurnalski z Niezależnego Domu Maklerskiego przewiduje, że za około 3-5 lat na całym świecie małe banki zaczną być przejmowane przez większe. Może się to wiązać z bardziej wnikliwą weryfikacją wykształcenia i daty urodzenia. 

author
Dominika Byczek
21 listopada 2017
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Pożyczka na Święta od Aasa

Aasa Kredyt to dobrze znana skandynawska firma pożyczkowa. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 3400 zł.

author
Patryk Byczek
09 grudnia 2015
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj