Kupuj mądrze z nowym goodie

Kupuj mądrze z nowym goodie

author
Patryk Byczek
07 lipca 2020

Aplikacja goodie, którą pobrano dotychczas ponad 1 700 000 razy, zyskała nową odsłonę. Obecnie program jest jeszcze bardziej intuicyjny, spersonalizowany i daje o wiele więcej możliwości odnośnie do planowania codziennych zakupów z promocyjnymi gazetkami. Łatwiejsze jest również korzystanie z kart lojalnościowych i wyszukiwanie zniżek.

Nową wersję aplikacji goodie udostępniono już pierwszej grupie Klientów, natomiast w ciągu najbliższych dni aktualizacja trafi do kolejnych Użytkowników.

Pracując nad nową wersją aplikacji postawiliśmy przede wszystkim na personalizację. Nowe goodie dopasowuje się do użytkownika, pokazując najlepsze dla niego okazje zakupowe, promocje ulubionych marek i dostosowując prezentowanie poszczególnych sekcji i opcji do tego, w jaki sposób i jak często dana osoba z nich korzysta. Nowy, przejrzysty layout i intuicyjna nawigacja sprawiają, że znajdowanie zakupowych okazji stało się jeszcze łatwiejsze.

– mówił cytowany w komunikacie Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Nowości w goodie

Dzięki nowej aktualizacji dostępna jest intuicyjna nawigacja, dzięki której Użytkownicy aplikacji bardzo łatwo odnajdą aktualne gazetki promocyjne. Produkty z tychże gazetek można dodawać do wirtualnej listy zakupów. Jeszcze prościej będzie poruszać się po galeriach handlowych, ponieważ aplikację wyposażono w mapy galerii handlowych. Ponadto Użytkownicy w kilku krokach założą kartę stałego Klienta w ponad sześćdziesięciu centrach handlowych na terenie całej Polski. Dzięki kartom wirtualnym, Klient będzie miał je zawsze wszystkie przy sobie – wystarczy zabrać ze sobą telefon.

Coraz większą popularnością cieszy się również usługa goodie cashback, dzięki której część wydanych podczas robienia zakupów internetowych pieniędzy może wrócić na konto Użytkownika.

Liczba transakcji objętych programem goodie cashback była w czerwcu br. blisko pięciokrotnie wyższa niż w czerwcu ubiegłego roku. Teraz korzystanie z usługi jest jeszcze wygodniejsze, dzięki rankingom najlepszych ofert stworzonym na podstawie głosów użytkowników czy możliwości szybkiego sprawdzania stanu konta cashback.

– mówił dalej Wojciech Grudzień.

Nowa odsłona aplikacji goodie pozwala również na sprawdzanie rankingów najpopularniejszych ofert danego dnia, tygodnia i miesiąca. Użytkownicy mają możliwość sortowania i filtrowania tychże ofert.

W codziennym życiu chętnie kierujemy się rekomendacjami innych osób, szukając sprawdzonego produktu czy usługi. Kierując się tą zasadą, oddajemy głos użytkownikom aplikacji – mogą oni polubić okazje, a na podstawie ich rekomendacji utworzą się rankingi, dzięki którym społeczność użytkowników goodie łatwo dowie się o polecanych przez innych użytkowników promocjach.

– kontynuował Wojciech Grudzień.

W goodie u dołu ekranu widoczne są trzy zakładki. Osoby, które będą chciałby przejrzeć gazetki promocyjne mogą skorzystać z zakładki „Odkrywaj”, gdzie znajdują się najnowsze oferty możliwe do sortowania i filtrowania. W części „Twoje goodie” Użytkownicy znajdą opcje, z których najczęściej korzystają. Natomiast zakładka „Profil” zawiera w sobie ulubione marki, polubione okazje oraz daje możliwość edytowania swoich danych i wysłania wiadomości do goodie. Aplikację ponadto można dostosować do własnych potrzeb, zmieniając kolejność prezentowanych sekcji.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=m%25C4%2585dre-kupowanie-z-nowym-goodie-1.07.2020&news_articleId=28797213

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Grudziądz
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
31 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Grudziądz

Młodzi kierowcy najczęstszymi sprawcami wypadków
Aktualności
author
Aneta Jankowska
12 września 2018

Młodzi kierowcy najczęstszymi sprawcami wypadków

1000 firm otwartych w Moim ING
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
08 lipca 2019

1000 firm otwartych w Moim ING

Kredyt gotówkowy Siemianowice Śląskie
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Siemianowice Śląskie

Gwiazdy z komornikiem:  Michał Wiśniewski
Blog
author
Aneta Jankowska
29 października 2016

Gwiazdy z komornikiem: Michał Wiśniewski

Mieszkasz-Decydujesz – nowy rządowy program
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
07 września 2018

Mieszkasz-Decydujesz – nowy rządowy program

Porównaj