Laur Klienta dla Provident Polska

Laur Klienta dla Provident Polska

author
Patryk Byczek
27 grudnia 2018

Największa firma w Polsce oferująca pożyczki pozabankowe otrzymała nagrodę Laur Klienta Odkrycie Roku 2018. Providenta doceniono za nowatorskie realizowanie wyzwań, które narzuca zmieniający się rynek oraz za ulepszanie komunikacji marketingowej.

Providenta, czyli największą firmę udzielającą pożyczek na dowód wyróżniono w dwóch kategoriach:

– Najlepszy rebranding,
– Innowacyjna strategia reklamowa.

Otrzymany tytuł

Firmy otrzymują tytuł Laur Klienta Odkrycie Roku można otrzymać zarówno za usługi, jak i produkty, które mają szczególny wpływ na rynek finansowy. Muszą się one wyróżniać przede wszystkim kreatywnie zorganizowaną kampanią reklamową oraz innowacyjnością. W roku bieżącym Komisja Konkursowa doceniła głównie repozycjonowanie Providenta, w związku z czym firma otrzymała nagrodę w dwóch kategoriach.

Wiara w Klientów

Klienci na nowo zaczęli doceniać markę Provident. Główną tego przyczyną jest nowa strategia komunikacyjna oraz nowe wizualnie przedstawienie firmy. Hasło „Wierzymy w Twój plan”, którym posługuje się Provident przedstawia jego pogląd w odniesieniu do relacji z Klientami oraz spojrzenie na ich małe oraz duże plany pożyczkowe. Według badań, Polacy najczęściej pożyczają pieniądze na edukację dzieci, remonty oraz wyjazdy wakacyjne.

Bardzo dobry wpływ na firmę miało odświeżenie strategii odpowiedzialnej za komunikację oraz rebranding. Dzięki temu Polacy zastanawiali się nad wyborem Providenta jako pożyczkodawcy. Firma odnotowała również wzrost wskaźnika odpowiedzialnego za „prawdopodobieństwo skorzystania z oferty” przez Klientów. Wzrosło ono najsilniej w odniesieniu do konkurencji oraz lat poprzednich.

Konkurs Laur Klienta

Laur Klienta to konkurs ogólnopolski, który ma na celu wybranie najbardziej popularnych usług, marek i produktów w poszczególnych kategoriach. Dla Klientów nagroda ta może być odpowiednikiem produktu, który został wybrany jako ten jeden z najlepszych. W konkursie przyznawane są takie wyróżnienia, jak:

– złoty Laur Klienta,
– srebrny Laur Klienta,
– brązowy Laur Klienta,
– Grand Prix,
– Odkrycie Roku,
– Top Marka.

Firmę otrzymującą jedną z nagród w konkursie Laur Klienta uważa się za bardzo silną oraz rekomendowaną przez duże grupy Klientów.


Źródło:

http://media-provident.pl/pr/414409/provident-polska-z-laurem-klienta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia funkcjonariusz SOP?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
15 września 2019

Ile zarabia funkcjonariusz SOP?

Promocja: „Kawa z bankiem” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
05 lipca 2020

Promocja: „Kawa z bankiem” w BNP Paribas

Płacimy przelewem na telefon więcej niż kiedykolwiek
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
21 sierpnia 2020

Płacimy przelewem na telefon więcej niż kiedykolwiek

PKO BP w Wałczu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
07 października 2019

PKO BP w Wałczu

Biuro paszportowe w Ostrołęce
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
27 lipca 2022

Biuro paszportowe w Ostrołęce

Porównaj