Promocja: „Lokata na Nowe Środki XXI” w Getin Banku

Promocja: „Lokata na Nowe Środki XXI” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
03 lipca 2019

Getin Bank wystartował z kolejną edycją promocji Na nowe środki. Bank proponuje swoim Klientom konto oszczędnościowe z oprocentowaniem wynoszącym 3% do kwoty 400 000 złotych. Do promocji można dołączyć do 21 lipca 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które posiadają lub założą konto osobiste w Getin Banku oraz dodatkowo staną się posiadaczami konta oszczędnościowego. W regulaminie zaznaczono, że chodzi o zwykłe konto oszczędnościowe, a z promocji wyłączone są takie konta oszczędnościowe jak:

– Celowe Konta,
– Konta Skarbonka,
– konta uczestniczące w promocji Family Saver.

Jeżeli ktokolwiek posiada stary rachunek tego typu, a chce wziąć udział w promocji – musi otworzyć nowe konto promocyjne.

Jak wziąć udział w promocji?

W pierwszej kolejności należy dowiedzieć się, czy mamy wyrażone wymagane zgody. Jeżeli nie, należy podczas kontaktu z bankiem je wyrazić.

Jeżeli wymagane zgody są wyrażone, należy już tylko wpłacić na konto nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z 11 czerwca 2019 roku. Jeżeli tego dnia nie posiadaliśmy lokaty lub mieliśmy ulokowaną na niej małą sumę pieniędzy to jesteśmy w najlepszej sytuacji.

źródło grafiki: Getin Bank

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji i spełniające założone w jej regulaminie warunki mogą liczyć na oprocentowanie w skali roku wynoszące 3%.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu wpłacenia nowych środków będących nadpłatą salda z dnia 11 czerwca 2019 roku.


Najlepsze konto w Getin Banku

Konto Proste Zasady. Rachunek ten jest jednym z najkorzystniejszych na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

CEIDG – Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczej
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
23 marca 2020

CEIDG – Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczej

Alior Bank w Żninie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
17 lipca 2019

Alior Bank w Żninie

Pożyczka Zaratka w Kasie Stefczyka
Banki
autor wpisu
Sienkiewicz
14 maja 2018

Pożyczka Zaratka w Kasie Stefczyka

Biuro paszportowe w Puławach
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Puławach

Deutsche Bank w Poznaniu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
27 listopada 2017

Deutsche Bank w Poznaniu

Porównaj