Lombardy w Kołobrzegu

Lombardy w Kołobrzegu

author
Patryk Byczek
07 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Osoby mieszkające w Kołobrzegu mogą skorzystać z usług sześciu działających w tym mieście lombardów. Sprawdź, jakie są aktualne godziny otwarcia tych placówek, adresy oraz dane kontaktowe.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

W Kołobrzegu nie działa ani jeden lombard, który jest czynne 24 godziny na dobę. Listę pozostałych placówek znajdziesz poniżej.

Lombardy w Kołobrzegu – mapa

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Zastaw wartościowy przedmiot i skorzystaj z tzw. pożyczki lombardowej. Pieniądze otrzymasz od ręki. Inną możliwością jest skorzystanie z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Kołobrzeg – lista

1. Lombard

Adres: Aleja Świętego Jana Pawła II 22, 78-100 Kołobrzeg

Telefon: 943 524 034

Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela 08:00-21:00

2. Lombard Centrum

Adres: Armii Krajowej 4, 78-100 Kołobrzeg

Telefon: 888 747 210

Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela 09:00-20:00

3. Lombard Starówka

Adres: Dubois 33, 78-100 Kołobrzeg

Telefon: 511 196 345

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-17:00 sobota 09:00-14:00

4. Lombard Kołobrzeg

Adres: Słowińców 7, 78-100 Kołobrzeg

Telefon: 887 332 665

Godziny otwarcia: poniedziałek-wtorek 10:00-17:00 czwartek-piątek 10:00-17:00

5. Loombard.pl 

Adres: aleja I Armii Wojska Polskiego, 78-100 Kołobrzeg

Telefon: 539 774 906

Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela 08:00-21:00

6. Gold Electro Lombard

Adres: Armii Krajowej 4, 78-100 Kołobrzeg

Telefon: 511 858 200

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-18:00 sobota 09:00-14:00

Lombardy Kołobrzeg 24h na dobę

W Kołobrzegu niestety żaden z działających lombardów, nie jest czynny całą dobę.

Lombard Kołobrzeg online

Mieszkańcy Kołobrzegu mogą skorzystać z oferty lombardów zarówno w stacjonarnych placówkach, jak również przez Internet. Jest to możliwe dzięki temu, że lombardy działają bardzo podobnie, jak pożyczki pozabankowe. Dzięki temu Klienci nie muszą spełniać wielu skomplikowanych warunków, a cała procedura pożyczkowa może zostać przeprowadzona drogą online. Wówczas Klient wysyła kurierem lub pocztą przedmiot pod zastaw, a lombard po zaakceptowaniu ruchomości, przelewa Klientowi pieniądze na jego konto bankowe. W lombardzie można skupować oraz zastawiać przedmioty z opcją wykupienia po miesiącu lub nawet trzech miesiącach.

Chcąc skorzystać z oferty lombardu przez Internet, należy:

  1. Wybrać i uzupełnić konkretny formularz, który dotyczy przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Cierpliwie poczekać na przedstawienie oferty przygotowanej przez lombard.
  3. Zaakceptować ofertę przedstawioną przez lombard.
  4. Wysłać przedmiot, którego dotyczy umowa.
  5. Poczekać na przelanie umówionej sumy na konto.

Kto może skorzystać z lombardu w Kołobrzegu?

Oferty lombardów stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Skąd wynika tak duże zainteresowanie tymi placówkami? Działają one podobnie tak, jak pożyczki prywatne. Lombardy nie weryfikują zdolności kredytowej Klientów, dlatego też pożyczkę można uzyskać o wiele łatwiej niż w bankach czy firmach pozabankowych.

Musimy jednak pamiętać o tym, że nawet lombardy wyznaczają pewne warunki, które należy spełnić. Lombardy w tej kwestii obsługują Klientów, którzy:

– są pełnoletni,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

W lombardzie Klienci mają możliwość uzyskania pożyczki, w zamian za zastawienie cennych ruchomości. Najczęściej jest to biżuteria oraz wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne. Finansowanie, które otrzymamy, jest krótkoterminowe. Czas wykupu przedmiotu trwa bowiem około miesiąca. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie sprzedana.

Po spłacie pożyczonych środków Klient może ponownie uzyskać swój wartościowy przedmiot. Zdarzają się sytuacje, w których ustalony czas na wykupienie jest za krótki dla Klienta. W takim wypadku wystąpić można często o przedłużenie terminu spłaty. Warto jednak pamiętać, że jeśli lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę, to w przypadku braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. A takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Kołobrzeg skup złota i srebra

Większość Lombardów w Kołobrzegu oferuje możliwość skupu złota oraz srebra w każdej postaci. Najczęściej jest to biżuteria oraz zegarki, zdarzają się jednak również sztabki czy monety. Obecnie z takiej oferty skorzystać można na przykład w placówce na ul. Dubois 33.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Kołobrzeg oferty

W Kołobrzegu funkcjonuje jedynie kilka lombardów. Żaden z nich nie jest otwarty całodobowo. Jednakże Lombardy w Kołobrzegu są czynnie najczęściej od poniedziałku do soboty od rana do wieczora, a niektóre z nich pracują nawet w niedziele. To sprawia, że skorzystanie z ich usług nie powinno stanowić żadnego problemu.

W lombardach w Kołobrzegu Klienci mogą znaleźć wiele produktów różnego typu. Najczęściej w zastaw trafia elektronika oraz biżuteria. Oprócz tego w ofercie często znaleźć można także gadżety i akcesoria użytkownika codziennego.

 

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

500+ na pierwsze dziecko – od 1 lipca 2019

1 lipca 2019 rusza rządowy program 500 Plus na pierwsze dziecko. Świadczenie wychowawcze ma przysługiwać na każde dziecko do 18. roku życia, bez kryterium dochodowego. Sprawdzamy, jak i gdzie złożyć wniosek o świadczenie 500+ na pierwsze dziecko oraz kiedy otrzymamy pieniądze.

author
Dominika Byczek
16 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

PKO BP w Prudniku

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Prudniku – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
12 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Ranking kredytów samochodowych – czerwiec 2020

Szukasz pieniędzy na wymarzone auto? Sprawdź najlepsze oferty dostępne online. Przedstawiamy propozycje kredytów samochodowych w czerwcu 2020.

author
Aneta Jankowska
01 czerwca 2020
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

BOŚ Bank z nowym systemem e-bankowości

Zgodnie z najnowszym komunikatem Banku Ochrony Środowiska, klienci indywidualni podmiotu mogą w najbliższym czasie spodziewać się udostępnienia interfejsu e-bankowości. W dalszym etapie natomiast pojawi się nowa aplikacja mobilna i rozszerzenia funkcjonalne, jakie zasilą bankowość elektroniczną.

author
Alicja Hirsekorn
18 lipca 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Mała księgowość – dla kogo?

Polskie przedsiębiorstwa wielkiego kalibru mają obowiązek rozliczania się według zasad księgowości ogólnej. Dla tych firm, które działają na małą skalę, prawo przewiduje jednak możliwość korzystania z tzw. małej księgowości. Sprawdziliśmy, na czym polega owa procedura i jakie płyną z niej profity. 

author
Halszka Gronek
28 listopada 2018
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Jak zastrzec kartę w Plus Banku?

Doszło do sytuacji, w której utraciłeś swoją kartę płatniczą Plus Banku? W takim przypadku należy jak najszybciej zastrzec narzędzie płatnicze, aby Twoje pieniądze nie wpadły w niepowołane ręce. Sprawdź, jak najszybciej możesz zastrzec kartę w Plus Banku.

author
Patryk Byczek
10 maja 2023
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj