Lombardy w Siedlcach

Lombardy w Siedlcach

author
Patryk Byczek
07 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

W Siedlcach osoby zainteresowane usługami świadczonymi przez lombardy, mogą skorzystać z kilku placówek tego typu. Sprawdź, jakie są aktualne godziny ich otwarcia, adresy oraz dane kontaktowe.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

Osoby mieszkające w Siedlcach niestety nie mają dostępu do lombardu, który działa całodobowo. Lista pozostałych punktów dostępna jest poniżej.

Lombardy w Siedlcach – mapa

W każdym lombardzie wskazanym na mapie powyżej potrzebne Ci pieniądze otrzymasz w gotówce od ręki. Wystarczy, że skorzystasz z tzw. pożyczki lombardowej i zastawisz wartościowy przedmiot. Równie szybko pieniądze możesz uzyskać także z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Siedlce – lista

1. Lombard

Adres: Floriańska 31, 08-110 Siedlce

Telefon: 600 329 987

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10:00-18:00 sobota 20:00-14:00

2. Loombard.pl

Adres: Jana Kilińskiego 22, 08-110 Siedlce

Telefon: 256 323 660

Godziny otwarcia: poniedziałek- sobota 08:00-21:00

3. Lombard-pl.pl 

Adres: Jana Kochanowskiego 8, 08-110 Siedlce

Telefon: 500 700 876

Godziny otwarcia: poniedziałek- niedziela 08:00-21:00

4. Lombard-pl.pl 

Adres: Świętojańska 6, 08-110 Siedlce

Telefon: 500 700 334

Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 08:00-21:00

5. Lombard Pułaskiego – Cezary Cąkała

Adres: Kazimierza Pułaskiego 31, 08-110 Siedlce

Telefon: 513 998 978

Godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 09:00 – 18:00 sobota 10:00-14:00

6. Loombard.pl 

Adres: Wojskowa 11, 08-100 Siedlce

Telefon: 256 316 250

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 08:00-21:00

7. Loombard.pl

Adres: Józefa Piłsudskiego 36, 08-100 Siedlce

Telefon: 533 040 313

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:00-19:00 sobota 09:00-15:00

Lombardy Siedlce 24h na dobę

Osoby mieszkające w Siedlcach niestety nie mają dostępu do lombardu, który działa całodobowo.

Lombard Siedlce online

Osoby mieszkające w Siedlcach mogą skorzystać z oferty lombardów na dwa sposoby: online lub przez Internet. Jest to możliwe dzięki temu, że niektóre lombardy mają oferty podobne do pożyczek pozabankowych. To oznacza, że z części ofert Klienci mogą skorzystać bez wychodzenia z domu. Klient wysyła przedmioty pod zastaw pocztą lub kurierem. Jeśli lombard zaakceptuje wysłane przez nas przedmioty, otrzymamy określoną sumę pieniędzy przelewem na nasze konto bankowe. Warto również pamiętać o tym, że lombardzie przez Internet można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu przez Internet, należy:

  1. Uzupełnić odpowiedni formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Wyczekiwać oferty przygotowanej przez lombard.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Siedlcach?

Coraz więcej osób mieszkających w Polsce, korzysta z usług lombardów. Tak duże zainteresowanie tymi placówkami wynika m.in. z faktu, że są one wygodną opcją zamienną dla pożyczek prywatnych. Lombardy nie poddają Klientów ocenie zdolności kredytowej, dlatego uzyskanie pożyczki jest dużo łatwiejsze, niż w bankach.

Trzeba pamiętać jednak o tym, że skorzystanie z oferty lombardu, również wymaga spełnienia kilku warunków. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

W lombardzie możemy otrzymać pożyczkę w zastaw cennej ruchomości. Najczęściej są to ruchomości w postaci biżuterii czy sprzętów elektronicznych. Pożyczki, których udzielają lombardy, są krótkoterminowe. Okres wykupu trwa przeważnie około miesiąca. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie sprzedana.

Po spłacie pożyczonych środków Klient może ponownie uzyskać swój wartościowy przedmiot. Zdarzają się sytuacje, w których ustalony czas na wykupienie jest za krótki dla Klienta. W takim wypadku wystąpić można często o przedłużenie terminu spłaty. Warto jednak pamiętać, że jeśli lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę, to w przypadku braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. A takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Siedlce skup złota i srebra

Większość Lombardów w Siedlcach oferuje możliwość skupu złota oraz srebra w każdej postaci. Najczęściej jest to biżuteria oraz zegarki, zdarzają się jednak również sztabki czy monety. Obecnie z takiej oferty skorzystać można na przykład w placówce na ul. Kazimierza Pułaskiego 31.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Siedlce oferty

W Siedlcach istnieje jedynie kilka placówek lombardów. Jednak wiele z nich działa również w soboty i niedziele. Dodatkowo lombardy w tym mieście czynne są od wczesnych godzin porannych, do późnego wieczoru. To oznacza, że osoby chcące skorzystać z ich usług, nie powinny mieć z tym żadnego problemu.

W lombardach w Siedlcach możemy kupić wiele cennych przedmiotów. Najczęściej w zastaw trafia biżuteria oraz wszelkiego rodzaju elektronika. Bywa również, że Klienci lombardów znajdują w nich cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

 

 

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Na co Polacy biorą kredyty?

Jak wynika z danych zgromadzonych przez Związek Banków Polskich w zeszłym roku Polacy najczęściej brali kredyty na cele bezpośrednio związane z zaspokojeniem aktualnych potrzeb bytowych, m.in. tych wynikających z prowadzenia gospodarstwa domowego (różnego rodzaju sprzęt RTV i AGD). Oczywiście nie zabrakło też kredytobiorców, którzy pożyczki brali z mniej priorytetowych powodów, jednak tych w ostatnim roku było znacznie mniej.

author
Katarzyna Wasiłowska
20 września 2023
Ekspertka finansowa, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, nauczycielka i redaktorka na zadluzenia.com. Specjalizuje się w klarownym tłumaczeniu finansów, łącząc doświadczenie pedagogiczne z praktyczną wiedzą z branży.

Kredyt hipoteczny do 80 roku życia

Tylko nieliczne Banki udzielają kredytów hipotecznych do 80 roku życia Kredytobiorcy. Przyjrzyjmy się które.

author
Patryk Byczek
02 października 2014
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – XXIII edycja” w Alior Banku

Alior Bank wystartował z kolejną edycją promocji Konta Mocno Oszczędnościowego, w ramach którego można zyskać oprocentowanie wynoszące 3% dla 100 000 złotych. Promocja trwa do 9 maja 2022 roku.

author
Patryk Byczek
22 kwietnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kredyt Inkaso – opinie

Kredyt Inkaso to jedna z najpopularniejszych w Polsce firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Kredyt Inkaso pomaga zarówno w odzyskiwaniu należności wierzycieli, jak i w pomaganiu dłużnikom w wychodzeniu z ich długów. Sprawdź opinie o firmie i zostaw nam swoją.

author
Dominika Byczek
11 lipca 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Outsourcing – co to jest?

Wiele podmiotów gospodarczych korzysta z rozwiązania, jakie w powszechnym obiegu nazwane zostało outsourcingiem. Sprawdziliśmy, co oznacza ten angielski termin, jaki wpływ ma na działalność przedsiębiorstw i dlaczego tak wiele firm zdecydowało się na jego wdrożenie. 

author
Halszka Gronek
20 lutego 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

PKO BP w Dąbrowie Tarnowskiej

PKO BP to największy bank w Polsce. Sprawdź placówki i oddziały w Dąbrowie Tarnowskiej – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
31 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj