Lombardy w Suwałkach

Lombardy w Suwałkach

author
Patryk Byczek
04 stycznia 2023
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

W Suwałkach znajduje się kilka lombardów. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące adresów oraz aktualnych danych kontaktowych. Sprawdź godziny otwarcia lombardów w Suwałkach.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

Szukasz lombardu w Suwałkach, który jest czynny przez całą dobę? Na terenie tego miasta nie działa jednak żaden punkt, z którego usług Klienci mogą korzystać przez całą dobę.

Lombardy w Suwałkach – mapa

W lombardach wyżej możesz otrzymać potrzebne Ci pieniądze w gotówce od ręki. Należy skorzystać tzw. pożyczki lombardowej i zastawić jakikolwiek wartościowy przedmiot. Patrząc na inne możliwości można również skorzystać z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardu Suwałki - lista

1. Lombard u Janusza

Adres: ul. Marii Konopnickiej 7a, 16-402 Suwałki

Telefon: 791 720 738

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 09:00 – 17:00, sobota 09:00 – 13:00

2. Cash s.c. Lombard

Adres: ul. Sejneńska 5, 16-400 Suwałki

Telefon: 87 566 32 25

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 09:00 – 17:00, sobota 09:00 – 13:00

3. Loombard.pl

Adres: ul. Teofila Noniewicza 93, 16-400 Suwałki

Telefon: 539 735 886

Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 08:00 – 20:00

4. Loombard.pl

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 54, 16-400 Suwałki

Telefon: 87 566 28 79

Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 08:00 – 21:00

Lombardy Suwałki 24h na dobę

W Suwałkach nie działają obecnie lombardy czynne przez całą dobę. Klienci z usług tych instytucji mogą korzystać więc jedynie od rana do wieczora.

Lombard Suwałki online

Mieszkańcy Suwałk, którzy są zainteresowani skorzystaniem z usług lombardów w swoim mieście, mogą zrobić przez Internet, czyli po prostu bez wychodzenia z domu. Niektóre oferty lombardów działają obecnie podobnie do pożyczek pozabankowych, dzięki czemu Klient wszystkie niezbędne formalności może załatwić online. Zastawione ruchomości Klienci mogą przesłać do lombardu pocztą lub przez kuriera. Uzyskane pieniądze trafią do nas wówczas przelewem na konto bankowe. W lombardzie przez Internet można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Suwałkach?

Lombardy stają się coraz bardziej popularne na Polskie rynku. To ciekawa opcja alternatywna dla pożyczek prywatnych. Klient korzystający z usług lombardu oraz tego typu pożyczek, nie będzie poddawany ocenie zdolności kredytowej. Dodatkowe pieniądze są więc dostępne o wiele łatwiej niż w banku czy firmach pożyczkowych.

W lombardach obowiązują oczywiście jasno określone zasady, w oparciu o które lombardy udzielają pożyczek pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

Lombardy to miejsca, w których Klienci mogą otrzymać pieniądze w zamian za zastawienie konkretnych przedmiotów o określonej wartości. Najczęściej Klienci zastawiają rzeczy typu biżuteria i sprzęty elektroniczne. Finansowanie udzielane przez lombardy jest krótkoterminowe, okres wykupu trwa zazwyczaj około miesiąca. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot jest chroniony przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość przez ten czas może zostać wykupiona jedynie przez nas samych.

W momencie, kiedy Klient spłaci pożyczone środki, odzyska przedmiot, który zastawił. Mają miejsce jednak sytuacje, kiedy czas wykupu przedmiotu okazuje się być dla Klienta za krótki. Klient może wówczas wnioskować o wydłużenie terminu spłaty, lecz trzeba mieć na uwadze to, że lombard może odmówić nam wydłużenia czasu na spłatę. W takim przypadku braku pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. Wiąże się to z tym, że najprawdopodobniej nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Suwałki skup złota i srebra

Lombardy w Suwałkach oferują także skup złota oraz srebra, praktycznie w każdej postaci. Najczęściej są to jednak biżuteria i zegarki, lecz zdarzają się również sztabki i monety. Z takiej oferty Klienci w Suwałkach mogą skorzystać na przykład w punkcie przy ul. Teofila Noniewicza 93.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Suwałki oferty

Ofert pożyczek lombardowych w Suwałkach jest bardzo mało. Obecnie na terenie tego miasta znaleźć można trzy placówki działające jako lombard.

W lombardach w Suwałkach znaleźć można wiele produktów. Do najczęściej kupowanych należą biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się też cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

Lombardy w Suwałkach są otwarte od rana do godzin wieczornych. Często funkcjonują także w soboty i niedziele, dlatego tez Klienci nie powinni mieć kłopotów ze skorzystaniem z oferty wybranych punktów.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Zielonej Górze

Profi Credit to jedna z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma oferuje swoim Klientom pożyczki pozabankowe do nawet 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki w Zielonej Górze.

author
Dominika Byczek
04 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Masz dziecko? Licz się z niższą zdolnością kredytową

Przy obliczaniu zdolności kredytowej w przypadku zaciągania kredytu hipotecznego, banki zwracają uwagę między innymi na dochody klienta. Istotną sprawą jest również fakt, ile osób liczy gospodarstwo domowe kredytobiorcy i czy są w nim dzieci.

author
Aneta Jankowska
24 czerwca 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Ile wynosi majątek polskiego gospodarstwa domowego?

Przeciętny majątek gospodarstwa domowego w Polsce wyniósł dwa lata temu wyniósł 264 tys. zł. Tak wynika z opublikowanego przez NBP raportu "Zasobność gospodarstw domowych w Polsce". Okazuje się, że zróżnicowanie majątku jest w Polsce większe niż w przypadku dochodów.

author
Aneta Jankowska
20 stycznia 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

mBank placówki w Wejherowie

mBank to czwarty największy bank w Polsce. Choć zaczynał działalność jako internetowy bank, większość formalności załatwimy także w stacjonarnej placówce. Sprawdzamy oddziały mBank w Wejherowie.

author
Patryk Byczek
04 lutego 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Czy poręczycielem może być osoba pracująca za granicą?

Każdy, kto stara się o status poręczyciela kredytu, musi uporać się z górą formalności i bankowych wytycznych. Jedną z nich jest odpowiednia forma zatrudnienia i otrzymywania dochodu. Czy można poręczać kredyt, otrzymując wypłatę w obcej walucie?

author
Halszka Gronek
22 stycznia 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Chwilówki Lubin

Potrzebujesz na szybko pieniędzy? W naszym rankingu znajdziesz wszystkie szybkie oferty pożyczek chwilówek, które są dostępne w Lubinie. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 15 000 zł.

author
Aleksandra Gościnna
25 marca 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj