zadluzenia.com
zamknij

Kredyt rodzinny w Nest Banku

Kredyt rodzinny to nowy produkt finansowy w ofercie Nest Banku. Klienci mogą otrzymać nawet 20 000 zł na 60 miesięcy. Kredyt można wziąć na zupełnie dowolny cel. Sprawdziliśmy szczegóły oferty. 

Nest Bank jest znany ze swoich rozwiązań finansowych kierowanych do rodzin z dziećmi i samych dzieci. Małoletni mogą założyć choćby Konto Samodzielne dla dzieci, a ich rodzice mogą skorzystać z rodzinnych produktów oszczędnościowych lub nowej oferty kredytu rodzinnego. Poniżej szczegółowe informacje:

 

Nest Bank - kredyt rodzinny

  • Kwota pożyczki: do 20 000 zł
  • Okres spłaty: do 60 miesięcy
  • Prowizja: 0%
  • Pieniądze na dowolny cel
  • Tylko dla rodzin z dziećmi
  • Dostępny w każdej placówce i oddziale

Kto może otrzymać Nest kredyt rodzinny? 

Z Nest kredyt rodzinnego mogą skorzystać jedynie osoby, które:
- są współmałżonkami lub partnerami,
- prowadzą wspólne gospodarstwo domowe,
- mają na utrzymaniu co najmniej jedno dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia. 

 

Jak otrzymać Nest kredyt rodzinny? 

Z kredytu można skorzystać w:
- oddziałach Nest Banku,
- Placówkach Partnerskich.
Nie ma możliwości wnioskowania o kredyt przez Internet. Propozycja kredytowa zostanie przedstawiona przez Doradcę Nest Banku podczas wizyty obojga rodziców w którejś z placówek lub oddziałów. 
 Ile kosztuje Nest kredyt rodzinny? 


Nest kredyt rodzinny to oferta z zerową prowizją za udzielenie kredytu. Jedyny koszt to zatem oprocentowanie, które wynosi 9,9% w skali roku. Najważniejsze koszty to zatem:
Prowizja: 0%
RRSO: 9,9 %
Ubezpieczenie: 0 zł

Przekładając te cyfry na pieniądze - jeżeli weźmiemy Nest kredyt rodzinny w wysokości 12 000 zł na 58 miesięcy, to całkowita kwota do zapłaty wyniesie o 3013,58 zł więcej, niż pożyczyliśmy, a zatem: 15 013, 58 zł. 

 

Podsumowanie i opinie 

 

Nest kredyt rodzinny jest warty uwagi głównie ze względu na zerową prowizję kredytową i bardzo długi okres spłaty. Dodatkowym atutem jest wysoka kwota kredytu. Z oferty mogą nie być zadowoleni rodzice dzieci pełnoletnich oraz wszyscy inni, którzy chcieliby skorzystać z preferencyjnych warunków kredytowych, ale nie spełniają warunków - nie posiadają dziecka. 
Plusy:
- wysoka maksymalna kwota pożyczki,
- niskie RRSO,
- możliwość rozłożenia spłaty na wiele rat
- szybka decyzja kredytowa,
- prowizja 0%.
 
Minusy:
- brak możliwości złożenia wniosku przez Internet.
 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,9%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 013,58 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 3 013,58 zł, (w tym: prowizja bankowa 0 zł, odsetki 3 013,58 zł, ubezpieczenie 0 zł), 58 miesięcznych równych rat w wysokości 258,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31 lipca 2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY