Promocja: “eKonto osobiste plus premia” w mBanku

Promocja: “eKonto osobiste plus premia” w mBanku

author
Patryk Byczek
28 czerwca 2021

W mBanku trwa promocja, w której w zamian za otworzenie eKonta osobistego i spełnienie prostych warunków nowi Klienci mogą zgarnąć 150 złotych premii. Promocja trwa do 13 sierpnia 2021 roku. Sprawdź warunki oferty.

Kto może wziąć udział?

Promocja mBanku skierowana jest do nowych Klientów, którzy nie mieli żadnego konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2018 roku. Posiadanie innych produktów jest dozwolone.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając powyższe warunki należy następnie założyć promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową z poziomu wygenerowanego dla danego Klienta linku. Trzeba pamiętać, że podczas wnioskowania należy wyrazić zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej. Ten warunek musi być spełniony, żeby możliwe było organizatorowi informacje o spełnieniu warunków promocji.

Wniosek o eKonto osobiste Klienci muszą złożyć do 13 sierpnia 2021 roku, natomiast umowę o konto należy zawrzeć w ciągu 30 dni, licząc od momentu zawnioskowania.

Jak otrzymać nagrody?

Aby zgarnąć 150 złotych premii należy w każdym z kolejnych dwóch miesięcy (licząc od momenty otworzenia konta) wykonać 8 transakcji BLIKiem lub kartą na dowolne kwoty. Płatności mogą być realizowane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie.

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 150 złotych premii na start.

Przyznanie nagrody

Informacja o przyznaniu premii trafi do Klientów do 30 listopada 2021 roku. W wiadomości zawarta będzie instrukcja oraz formularz, w którym należy uzupełnić dane do odbioru pieniędzy. Nagroda trafi na konto w ciagu kolejnych 14 dni.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-osobiste-plus-premia-28-02-2022.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Tarnobrzegu
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 lipca 2019

Credit Agricole w Tarnobrzegu

Komornik Sądowy Czesława Małek
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
29 października 2015

Komornik Sądowy Czesława Małek

Jakich Klientów lubią banki
Wpisy
autor wpisu
Monika_Lis
14 lipca 2014

Jakich Klientów lubią banki

PKO BP w Białymstoku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
22 września 2019

PKO BP w Białymstoku

Średni dług seniora to prawie 20 000 zł
Wpisy
author
Aneta Jankowska
13 października 2017

Średni dług seniora to prawie 20 000 zł

Porównaj