Nowa kampania promująca od Banku Pocztowego i MoneyGram

Nowa kampania promująca od Banku Pocztowego i MoneyGram

author
Aleksandra Gościnna
09 czerwca 2019

Najnowszy spot reklamowy od Banku Pocztowego i MoneyGram ma na celu zachęcić do korzystania z usługi przekazów pieniężnych. Animację tę, do końca czerwca obecnego roku, emitować będzie TVP Polonia.

Bank Pocztowy S.A. istnieje na Polskim rynku już od prawie trzydziestu lat. Swoją szeroką gamę ofert kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Obecnie w Polsce można spotkać już prawie pięć tysięcy placówek tego banku. Główna siedziba znajduje się w Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim.

MoneyGram jest usługą, która oferuje zagraniczne przekazy pieniężne. Zasady są proste, a wykonywane transakcje całkowicie bezpieczne. Dodatkowo koszt takiej usługi jest niewielki, a czas realizacji bardzo krótki. Aby skorzystać z tej oferty wystarczy udać się do jednej z placówek Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej. Istotne jest, by posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości. Następnie wystarczy podać adres punktu docelowego oraz uiścić drobną opłatę, a pieniądze w ciągu dziesięciu minut mogą być u odbiory.

Aktualnie w różnych miejscach na świecie znajduje się już ponad 350 tysięcy punktów, w których można skorzystać z tej usługi.


Sprawdź także nasz inny artykuł, w którym dowiesz się jak skontaktować się z Bankiem Pocztowym.

Piękna animacja ukazująca sytuację współczesnej rodziny

Spoty reklamowe to bardzo prosta forma dotarcia do potencjalnego klienta. Obecnie to właśnie one są czynnikiem nakręcającym kampanie makretingowe. Czas trwania takiego spot to zwykle od kilku do kilkunastu sekund. Przedstawiają ciekawe historie, często bliskie przeciętnemu odbiorcy. Odwołanie się do wartości, emocji i odczuć ma na celu, możliwie jak najbliższe, dotarcie do widza. Krótkie, z interesującą treścią i odpowiednią muzyką, na pewno zapadną w pamięci odbiorcy na długo i przybliżą do pobudzenia myśli o skorzystaniu z oferty.

Trzydziestosekundowy, animowany spot przedstawia rodzinę, w której ojciec pracuje za granicą. Dzięki temu trafia on bezpośrednio do wielu polskich rodzin, które znajdują się w podobnej sytuacji. Pobyt poza domem nie uniemożliwia mu jednak wspierania finansowo rodziny. To dzięki usłudze MoneyGram pieniądze w szybki i bezpieczny sposób trafiają do członków rodziny, którzy pozostali w kraju.

Jak mówi Alicja Sierakowska, Dyrektor Departamentu Produktów Finansowych Banku Pocztowego:

"

Poza granicami naszego kraju przebywa ok. 2,5 mln Polaków, z czego wyjazd wielu z nich związany jest z podejmowaniem za granicą pracy zarobkowej. Z kolei w Polsce także pracuje wielu obcokrajowców, w tym obywateli Ukrainy, którzy zarobione tutaj pieniądze wysyłają swoim rodzinom. Bank Pocztowy, dzięki swojej dostępności, obsłuży Klientów w wygodny sposób zarówno w zakresie wysyłki, jak i odbioru przekazów pieniężnych.


Źródła:

https://www.youtube.com/channel/UCvAZDfDmZcu4WGSmr_uUb2g
https://www.pocztowy.pl/instytucje/produkty-rozliczeniowe-dla-firm/moneygram/
https://media.pocztowy.pl/pr/444052/bank-pocztowy-i-moneygram-promuja-zagraniczne-przekazy-pieniezne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Dobre wyniki sprzedaży kredytów we wrześniu 2019
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
01 listopada 2019

Dobre wyniki sprzedaży kredytów we wrześniu 2019

Kredyt samochodowy Miechów
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
27 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Miechów

Ferratum Business – faktoring
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
11 marca 2019

Ferratum Business – faktoring

Santander Bank Polska w Krasnymstawie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
24 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Krasnymstawie

Credit Agricole w Tczewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 lipca 2019

Credit Agricole w Tczewie

Czym różni się bank hipoteczny od zwykłego?
Banki
author
Aneta Jankowska
07 lutego 2018

Czym różni się bank hipoteczny od zwykłego?

Porównaj