Nowa kampania telewizyjna ubezpieczeń w PKO BP

Nowa kampania telewizyjna ubezpieczeń w PKO BP

author
Patryk Byczek
19 lipca 2021

PKO Bank Polski poinformował w komunikacie prasowym o prowadzeniu przez instytucję nowej kampanii, która potrwa do 15 września 2021 roku. Celem akcji PKO BP i PKO Ubezpieczenia jest poinformowanie o wciąż rozwijającej się ofercie ubezpieczeń grupy PKO oraz dostępności tej oferty w kanałach zdalnych. Sprawdzamy szczegóły.

Prowadzona przez PKO Bank Polski oferta obejmuje zarówno ubezpieczenia ściśle powiązane z produktami bankowymi, jak i ubezpieczenia samodzielne chroniące majątek, zdrowie i życie.

W ramach kampanii będziemy emitować 15-sekundowy spot obrazujący trzy sytuacje życiowe, które mogą się zdarzyć nagle i być nieprzyjemne w skutkach. Dlatego warto rozważyć wcześniejsze zapewnienie sobie pomocy ubezpieczyciela. Przygotowany spot jest z jednej strony konkretny i jasno pokazuje ryzyka od jakich ubezpieczamy, z drugiej jest lekki w formie. Myślę, że zwróci uwagę telewidza i wzbudzi refleksję. Chcemy przekazać obecnym i potencjalnym klientom PKO, że z naszymi ubezpieczeniami mogą poczuć się bezpiecznie i otrzymać wsparcie, kiedy tego potrzebują.

– mówiła cytowana w komunikacie Ewa Kapacka, dyrektor Biura Marketingu i PR PKO Ubezpieczenia

Szczegóły kampanii

Kampania skupia się na trzech rodzajach ubezpieczeń, które oferowane są przez PKO BP we współpracy z PKO Ubezpieczenia, czyli spółką będącą częścią Grupy Kapitałowej PKO. Mowa o ubezpieczeniu:
– dziecka,
– mieszkania, 
– podróży.
Każdy rodzaj ubezpieczenia jest dostępny przez Internet. Zainteresowane osoby korzystające z bankowości elektronicznej PKO BP mogą kupić te produktu o każdej porze. Dla przykładu – na zakup ubezpieczenia Moje Podróże24 Klienci decydują się tuż przez odlotem, czekając na odprawę bagażową.


źródło wideo: YouTube/PKO BP

Rodzaje kampanijnych ubezpieczeń

PKO Ubezpieczenia dziecka jest najnowszym produktem PKO Ubezpieczenia, z którego można skorzystać w iPKO oraz IKO. Produkt obejmuje dzieci do dwudziestego roku życia i zapewnia pomoc oraz organizację opieki medycznej w razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku w przedszkolu, szkole czy poza terenem tych placówek. Warto dodać, że szeroki zakres świadczeń obejmuje pomoc lekarzy wielu specjalizacji.
Ubezpieczenie Moje Podróże24 chroni Klientów w podróży za granicą oraz na terenie Polski. Klienci mają do wyboru trzy warianty ochrony: Polska, Europa oraz Świat. Poza standardową pomocą odnośnie do kosztów leczenia, ubezpieczenia assistance, NNW oraz OC, Klienci mogą liczyć również na pomoc w zaostrzeniach lub powikłaniach chorób przewlekłych. Ubezpieczeń otrzymają 10% zniżki w momencie, gdy wśród ubezpieczonych osób przynajmniej jedna jest dorosła, a druga jest dzieckiem do 20 lat. Ponadto ze zniżki 10% można skorzystać w momencie, gdy ubezpieczony posiada Kartę Dużej Rodziny. Posiadając Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) zniżka przy zakupie polisy wyniesie 30%.
Ubezpieczenie Mój Dom24 to oferta pozwalająca na uzyskanie odszkodowania w razie uszkodzenia domu czy mieszkania oraz pomieszczeń takich jak garaż, piwnica oraz ruchomości domowych. Ubezpieczeniu podlegają również sprzęty RTV, AGD, komputerowe, turystyczne czy odzież i meble.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło: https://media.pkobp.pl/148585-nowa-kampania-telewizyjna-promuje-ubezpieczenia-w-pko-banku-polskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Padł rekord Polski w zadłużeniu firm
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 listopada 2019

Padł rekord Polski w zadłużeniu firm

ING Bank Śląski we Włocławku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
14 czerwca 2019

ING Bank Śląski we Włocławku

Co trzeci przedsiębiorca ma dosyć swojej branży
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
31 lipca 2019

Co trzeci przedsiębiorca ma dosyć swojej branży

Kredyt samochodowy Grajewo
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
08 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Grajewo

Kredyt samochodowy Oświęcim
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
22 listopada 2017

Kredyt samochodowy Oświęcim

Pożyczki bez BIK Ciechanów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
20 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Ciechanów

Porównaj