Promocja: „Promocja otwarta na dzisiaj” w BNP Paribas

Promocja: „Promocja otwarta na dzisiaj” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
10 czerwca 2019

BNP Paribas wystartował z promocją, w której nowi Klienci mogą zgarnąć kartę podarunkową o wartości 150 złotych do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Promocja trwa do 31 lipca 2019 roku lub do momentu osiągnięcia liczby 1200 rejestracji w promocji.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas Bank Polska kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów banków, czyli osób, które nie posiadają jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatniego roku. Warto dodać, że promocja bierze również pod uwagę byłych Klientów Raiffeisen Polbank, którzy posiadali w tym banku rachunek osobisty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani promocją spełniają powyższe warunki muszą jedynie do 31 lipca 2019 roku zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji. Należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj. Wszystkiego należy dokonać ze specjalnie wygenerowanego linku. Umowę o konto Klienci muszą podpisać przez kuriera do 14 sierpnia 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zgarnąć nagrodę Klienci muszą:

do końca sierpnia bieżącego roku aktywować aplikację mobilną banku GOmobile,

do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonać przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 złotych.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 150 złotych w ramach karty podarunkowej do sklepu sieci Biedronka.

Przyznanie nagrody

Nagroda w postaci trzynastocyfrowego kodu karty podarunkowej trafi do Klientów do siedemnastego dnia miesiąca, który nastąpi do końca miesiąca spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://dzisiaj.bnpprofi.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


Karta Otwarta na Dzisiaj

Pierwszą kartę nazwano „Dzisiaj”. Korzystanie z karty może kosztować Klientów 3 złote miesięcznie. Wykonując przynajmniej jedną operację bezgotówkową w poprzednim miesiącu Klienci są zwolnieni z opłaty. Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat będą mogli prowadzić konto z wydaną kartą całkowicie bezpłatnie.

Jednakże wypłaty z bankomatów obcych mogą kosztować 5 złotych. Wypłaty z urządzeń własnych lub Planet Cash będzie za darmo. Za granicą bez ponoszenia kosztów dodatkowych wypłacimy pieniądze z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance. Wypłaty z innych urządzeń będą kosztować 10 złotych. Młodzi Klienci wypłacają pieniądze za darmo ze wszystkich bankomatów krajowych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki Tarnów
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
24 stycznia 2022

Pożyczki Tarnów

Sklepy internetowe ze sporym zadłużeniem
Wpisy
author
Patryk Byczek
28 lutego 2018

Sklepy internetowe ze sporym zadłużeniem

Kredyt konsolidacyjny Kluczbork
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 czerwca 2022

Kredyt konsolidacyjny Kluczbork

Wakacje z matematyką w mBanku
Wpisy
author
Patryk Byczek
11 maja 2018

Wakacje z matematyką w mBanku

Biuro paszportowe w Białymstoku
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
21 lipca 2022

Biuro paszportowe w Białymstoku

Bank Pekao w Lubawie
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 sierpnia 2019

Bank Pekao w Lubawie

Porównaj