Nowa karta kredytowa jest już dostępna w ofercie Alior Banku. Karta Mastercard TU i TAM, bo taką nazwę posiada nowy produkt, wyposażona jest w moneyback, nawet do 300 złotych rocznie. Karta może okazać się bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób, które często robią zakupy za granicą.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 02.01.2018
Udostępnij:

Ze wspomnianego wyżej zwrotu pieniędzy, nawet do 300 złotych rocznie, mogą skorzystać osoby, które robią zakupy w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych za granicą, płacąc w obcej walucie. Warto wiedzieć, że Klient nie ponosi żadnych kosztów za wydanie karty.

Najważniejsze informacje dotyczące karty TU i TAM

 

1. Brak opłat za wydanie karty

2. Bezodsetkowy okres do 59 dni

3. Indywidualny cykl rozliczeniowy

4. Okres splaty od 3 do 84 miesięcy

5. Maskymalne oprocentowanie do 5% w skali roku

6. Minimum formalności

7. Zwrot do 300 złotych rocznie

 

JAK OTRZYMAĆ ZWROT ZA PŁATNOŚĆ KARTĄ

Zwrot na za płatność kartą można otrzymać za zakupy robione za granicą, które zostały opłacone w obcej walucie. Za każdą bezgotówkową transakcję jest zwrot w wysokości 1% wydanej kwoty – jest to maksymalnie 75 złotych na kwartał, czyli około 300 złotych rocznie. Z każdym kończącym się kwartałem kalendarzowym Na rachunek karty zostaną przelane środki ze zwrotu. Warto wiedzieć, że przelewy z karty nie są objęte zwrotem.

JAK ZAMÓWIĆ KARTĘ

Kartę TU i TAM zamówić można na dwa sposoby. Pierwszą możliwością jest zamówienie karty w stacjonarnym oddziale Alior Banku. Druga opcja to wypełnienie formularza, który znajdziemy na stronie Internetowej Alior Banku, po czym spodziewać się należy listu z kartą i dalszymi instrukcjami.


żródło grafiki: https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/karty/karta-kredytowa-mastercard-tu-i-tam.html
 

Komentarze