Nowa odsłona aplikacji mobilnej PeoPay od Banku Pekao

Nowa odsłona aplikacji mobilnej PeoPay od Banku Pekao

author
Patryk Byczek
08 maja 2020

Klienci Banku Pekao posiadają już dostęp do nowej wersji bankowej aplikacji mobilnej PeoPay. Aplikacja w nowej odsłonie jest o wiele prostsza i jeszcze bardziej intuicyjna. Ponadto zmienił się wygląd programu, a Użytkownicy w z jednego miejsca mogą przejść do wszystkich produktów posiadanych w Banku.

Aplikację bankową PeoPay doceniają zarówno Klienci, jak i eksperci. Z narzędzia korzysta ponad 1 700 000 aktywnych Użytkowników powiązanych z Bankiem Pekao. Tylko w ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku aplikację zainstalowało ponad 130 000 osób. Z danych Pekao wynika, że do codziennego bankowania aplikacji PeoPay używa ponad 1/4 Klientów.

Nowa, udostępniona właśnie klientom wersja PeoPay jest jedną z najnowocześniejszych tego typu aplikacji dostępnych na rynku. Jej poprzednie wersje cieszyły się dużą popularnością wśród naszych klientów, a teraz jest jeszcze bardziej intuicyjna i prostsza w obsłudze. Liczymy, że nowy, czerwony PeoPay przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

– mówił cytowany w komunikacie Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Nowa odsłona udostępniana jest stopniowo

Należy wiedzieć, że aplikacja PeoPay w nowej odsłonie jest udostępniana Klientom stopniowo. Wszyscy Klienci będą mogli z niej korzystać do końca maja bieżącego roku. Osoby znające starą wersję aplikacji różnice odczują od razu po włączeniu programu. W pierwszej kolejności w oczy rzuci się nowoczesna szata graficzna zapewniająca lepszą nawigację i prostotę Użytkowania.

Nowe PoePay pozwala na sprawdzenie stanu konta jeszcze przed zalogowaniem się do swojego konta. Po zalogowaniu się do konta Klienci uzyskają dostęp do wszystkich posiadanych w banku produktów oraz usług, które w swojej ofercie posiada instytucja. Nowa odsłona aplikacji ukazuje przed Użytkownikami bardzo intuicyjny wygląd historii transakcji wraz ze szczegółową analizą finansową, która docelowo ma ułatwić Klientom kontrolę nad wydatkami. Ponadto z poziomu strony głównej aplikacji Użytkownicy w łatwy sposób mogą skontaktować się z doradcą bankowym. Ułatwiony będzie również dostęp do kody BLIK i płatności na telefon.

Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/507867/aplikacja-peopay-banku-pekao-w-nowej-odslonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

UOKiK pomaga oszukanym seniorom
Aktualności
author
Patryk Byczek
03 października 2018

UOKiK pomaga oszukanym seniorom

Teleratka – pożyczka do 6000 zł
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
25 listopada 2019

Teleratka – pożyczka do 6000 zł

Biuro Terenowe ZUS we Włodawie
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS we Włodawie

Profi Credit w Białymstoku
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
05 czerwca 2019

Profi Credit w Białymstoku

MF: Kasy fiskalne online z nowym terminem
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 kwietnia 2020

MF: Kasy fiskalne online z nowym terminem

E-zawody najbardziej pożądane na rynku w 2019
Blog
author
Dominika Sobieraj
11 marca 2019

E-zawody najbardziej pożądane na rynku w 2019

Porównaj