Nowa usługa medyczna w Santander Bank Polska

Nowa usługa medyczna w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
09 kwietnia 2021

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym, że Klienci posiadający konto Jakie Chcę lub konto Select mogą skorzystać z nowo wprowadzonej usługi medycznej – pakietu Telemedi.co. Rozwiązanie pozwala na bardzo szybkie i bezpieczne skonsultowanie się z lekarzem za pomocą połączenia telefonicznego, wideo albo rozmowy na czacie. Sprawdzamy szczegóły.

Rozwiązanie jest dostępne w bankowości Santander Bank Polska dzięki współpracy z Visa oraz firmą Telmedicin.

Nowa usługa – pakiet medyczny

Wprowadzony pakiet medyczny, dostępny wyłącznie dla Klientów Santander Bank Polska skupia w sobie nielimitowane e-konsultacje u lekarza:

– internisty,
– pediatry.

Dodatkowo w ciągu sześciu miesięcy trwania umowy Klienci instytucji mogą trzykrotnie skonsultować się z:

– alergologiem,
– chirurgiem,
– dermatologiem,
– diabetologiem,
– endokrynologiem,
– ginekologiem,
– kardiologiem,
– neurologiem,
– onkologiem,
– ortopedą.

Warto wiedzieć, że lekarze dostępni są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ramach pakietu Klienci będą mieli możliwość otrzymania e-recepty, e-skierowania oraz e-zwolnienia lekarskiego.

Dla naszych klientów udostępniamy nową ofertę do konta – pakiet medyczny. To szybkie i bezpieczne e-konsultacje z lekarzami specjalistami i dostęp do opieki medycznej przez całą dobę. To także ciekawa propozycja dla obcokrajowców mieszkających w Polsce, ponieważ e-konsultacje realizowane są w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. To wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym czasie. 

– mówił cytowany w komunikacie Arkadiusz Przybył, Wiceprezes Zarządu.

Pakiet medyczny

Klient zawiera umowę na 6 miesięcy, a po tym czasie umowa przedłużana jest o kolejne 6 miesięcy – jeżeli Klient nie zdecyduje inaczej. Abonament kosztuje 12 złotych miesięcznie, natomiast opłaty pobierane są co kwartał. Klienci mogą kupić dowolną liczbę pakietów medycznych, które obejmą również najbliższych Klienta. Warto wiedzieć, że osoba, dla której kupowany jest pakiet nie musi być Klientem Santander Bank Polska oraz rodziną Klienta.

Oferta jest skierowana do Klientów posiadających Konto Jakie Chcę lub Konto Select. Posiadacze Konta Select mogą całkowicie za darmo skorzystać z pakietu medycznego przez pierwsze 3 miesiące zawartej umowy. Klienci mogą wykupić usługę w internetowej klinice Telemedi.co, która została przygotowana dla Klientów Santander Bank Polska.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/656760/grupa-santander-zaprasza-do-udzialu-w-miedzynarodowym-konkursie-wspierajacym-inkluzyjnosc-w-pilce-noznej-footballcan-2041

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Spotkania BNP Paribas Talks w całej Polsce
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 lutego 2020

Spotkania BNP Paribas Talks w całej Polsce

Nowa złota moneta NBP na 100-lecie niepodległości
Ekonomia
author
Aneta Jankowska
16 lipca 2018

Nowa złota moneta NBP na 100-lecie niepodległości

Dni wolne od pracy 2021
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
29 grudnia 2020

Dni wolne od pracy 2021

Kredyt konsolidacyjny Czechowice-Dziedzice
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
12 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Czechowice-Dziedzice

Polacy coraz rzadziej poręczają kredyty
Wpisy
author
Aneta Jankowska
15 czerwca 2018

Polacy coraz rzadziej poręczają kredyty

Porównaj