Alior Bank w Ropczycach
Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w kraju. Sprawdziliśmy oddziały i placówki w Ropczycach – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.
Alior Bank placówki w Ropczycach
W Ropczycach jest jedna placówka partnerska Alior Banku:
– ul. Słowackiego 4, 39-100 Ropczyce
Alior Bank oddział Ropczyce
ul. Słowackiego 4
39-100 Ropczyce
Mapa dojazdu:
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00 – 17:00
sobota – niedziela: nieczynne
Obsługa kasowa: TAK
Wpłatomat: NIE
Telefon: 177105015
Podobne artykuły
PKO BP w Szczecinie
PKO BP to największy bank w Polsce. Sprawdź placówki i oddziały w Szczecinie – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.
Promocja: „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium” w Banku Millennium
W Banku Millennium trwa promocja, w której obecni Klienci banku za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków promocji mogą zgarnąć 250 złotych premii oraz dodatkowo do 760 złotych z moneybacku. Promocja trwa do 10 stycznia 2020.
Bank Pekao liderem wśród banków powierniczych w rankingu Global Finance
Kolejny raz z rzędu Bank Pekao został uznany przez magazyn Global Finance za najlepszy bank powierniczy w naszym kraju. W ciągu ostatnich dziesięciu lat tytuł ten przyznano instytucji aż wiem razy. Podczas osiemnastej edycji corocznego rankingu „Best Sub-custodian Bank Awards” ogłoszono laureatów z osiemdziesięciu krajów.
Jakie dochody są uznawane przez firmy pożyczkowe?
Starając się o finansowanie z firm pożyczkowych, musimy liczyć się z tym, że większość z nich mimo wszystko będzie od nas wymagać udokumentowania dochodów. Pożyczkodawcy chcą mieć pewność, że nie będzie problemu ze spłatą zobowiązań takich jak chwilówki. W porównaniu do banków, taki proces jest zdecydowanie łatwiejszy, ponieważ pożyczkodawcy nie są aż tak rygorystyczni i akceptują większość dochodów. W niniejszym artykule odpowiemy na najważniejsze pytania dotyczące przedstawiania zarobków.
Z Internetu chętniej korzystamy w telefonie
Coraz więcej Polaków korzysta z urządzeń mobilnych – wynika z badania przeprowadzonego przez Gemius/PBI. Z roku na rok coraz mniej z nas używa również z komputerów stacjonarnych, a z Internetu najchętniej korzystamy przez telefon. Czego jeszcze dowiadujemy się z badania?
Polacy najczęściej w Europie chodzą do sklepów
13 razy w miesiącu w dynkoncie, 12 razy w miesiącu w małym sklepie spożywczym - taki jest blians sklepowych wizyt statystycznego Polaka. W badaniu Nielsena jesteśmy na pierwszym miejscu w Europie. Amerykański styl robienia zakupów zdecydowanie nie spodobał się Polakom - nadal wolimy robić zakupy niemal każdego dnia.
Dodaj komentarz