PKO BP uprościł umawianie spotkań z doradcą

PKO BP uprościł umawianie spotkań z doradcą

author
24 kwietnia 2021

PKO Bank Polski poinformował w komunikacie prasowym o udostępnieniu możliwości umówienie rozmowy telefonicznej oraz wideorozmowy z doradcą PKO Banku Polskiego, z poziomu internetowej strony instytucji. Każdy Klient, który chciałby porozmawiać z doradcą na temat oferty dla Klientów indywidualnych lub firmowych może tego dokonać z domu, wykorzystując do tego telefon lub komputer. Sprawdzamy szczegóły.

W trakcie rozmowy z doradcą można zawnioskować o:

– kartę kredytową,
– otwarcie limitu w koncie,
– pożyczkę gotówkową,
– ubezpieczenie komunikacyjne.

Warto wiedzieć, że udoskonalone rozwiązanie jest dostępne zarówno dla Klientów PKO BP, jak i osób niebędących Klientami banku, ale jednak są zainteresowane ofertą.

Nowa usługa jest kolejnym ułatwieniem, które oferujemy klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom. W szybki sposób umówią się oni na spotkanie lub rozmowę z odpowiednim doradcą. Na przykład: klientowi zainteresowanemu kredytem hipotecznym zostanie zaproponowane od razu spotkanie z doradcą z segmentu bankowości hipotecznej. Nie ma konieczności odbycia osobistej wizyty w oddziale lub kontaktu telefonicznego z infolinią banku.

– mówił cytowany w komunikacie Bartosz Błaszczyk, dyrektor Biura Klienta Podstawowego w PKO Banku Polskim

Spotkanie z doradcą online

PKO BP podaje, że odbycie spotkania z doradcą jest bardzo bezpiecznym i prostym rozwiązaniem. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz do umawiania spotkań, który jest dostępny na stronie PKO w zakładce Placówki i bankomaty lub Kontakt. W następnej kolejności trzeba zaznaczyć kogo dotyczy rozmowa (Klient indywidualny czy firmowy) i wybrać temat rozmowy. W tematach rozmowy dostępne są:

– finansowanie,
– karty,
– konta,
– produkty hipoteczne,
– ubezpieczenia i oszczędności.

W kolejnej zakładce należy brać formę rozmowy i jej termin. Klienci mają do wyboru rozmowę telefoniczną lub wideorozmowę. Trzeba jeszcze podać podstawowe dane kontaktowe i zaakceptować oświadczenia dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wszystko trzeba potwierdzić kodem otrzymanym w wiadomości SMS. Na adres e-mail i numer telefonu podany w formularzu przyjdzie wiadomość potwierdzająca umówione spotkanie wraz z wszystkimi szczegółami. Umawiając się z doradcą na wideorozmowę, chwilę przed jej rozpoczęciem Klient otrzyma wiadomość SMS ze specjalnie wygenerowanym linkiem do w pełni szyfrowanego połączenia z doradcą.

Już od maja ubiegłego roku Klienci firmowi PKO BP, a od sierpnia ubiegłego roku Klienci indywidualni mogą korzystać z usług wideodoradcy online. W trakcie rozmowy można rozmawiać na tematy dotyczące oferty banku, Klienci natomiast mogą wnioskować o produkty instytucji. W przypadku Klientów firmowych jest możliwe jest także uzyskanie informacji dotyczących wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej. Doradcy PKO BP do kwietnia 2021 roku odbyli już blisko 7000 wideorozmów.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło: https://media.pkobp.pl/137008-umawianie-spotkan-z-doradca-pko-banku-polskiego-jeszcze-prostsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

T-Mobile Usługi Bankowe w Gostyniu
Oddziały
author
10 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Gostyniu

Pożyczki bez BIK Nasielsk
Pożyczki miasta
author
27 maja 2022

Pożyczki bez BIK Nasielsk

Rekordowy kwartał w kredytach hipotecznych
Wpisy
author
03 lipca 2017

Rekordowy kwartał w kredytach hipotecznych

DNB Bank sesje przychodzące i wychodzące
Sesje przelewów
author
30 lipca 2022

DNB Bank sesje przychodzące i wychodzące

Kredyt konsolidacyjny Płońsk
Kredyty miasta
author
25 sierpnia 2022

Kredyt konsolidacyjny Płońsk