Platforma dla gracza – mBank z nową ofertą dla Klientów

Platforma dla gracza – mBank z nową ofertą dla Klientów

author
13 grudnia 2021

mBank poinformował w komunikacie prasowym o wdrożeniu nowej oferty dla Klientów będących fanami gamingu. Instytucja nie przygotowała tym razem jednorazowej promocji, lecz stworzyła kompletną platformę, dzięki której Klienci-gracze będą mogli brać udział w wyzwaniach rzucanych przez mBank, odblokowywać osiągnięcia oraz zdobywać gamingowe nagrody. Sprawdzamy szczegóły.

Dodatkowo gracze mają otrzymać również regularne rabaty w ramach mOkazji. Partnerami przedsięwzięcia są na chwilę obecną ASUS, GOG.com oraz Muve.pl, lecz mBank informuje, że lista partnerów systematycznie będzie się powiększać.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód

Kredyty konsolidacyjne online

Pożyczki dla zadłużonych

Coraz więcej Klientów-gamerów

Z badań przeprowadzanych przez Polish Gamers Research wynika, że w naszym kraju jest już ponad 16 000 000 osób między 15 a 65 rokiem życia, które grają w gry komputerowe.  To właśnie te osoby, według danych zebranych przez Polish Gamres Observatory, tworzą przychody branży gier na poziomie ponad 2 500 000 000 złotych (dane na 2021 rok – więcej można przeczytać tutaj: https://polishgamers.com/wp-content/uploads/2021/04/Raport_2021_long_FINAL_WEB.pdf).

Do tej społeczności skierowana jest najnowsza propozycja stworzona przez mBank. Klienci mogą zyskać premię do 300 złotych za założenie konta, lecz o wiele ważniejsze są wyzwania i nagrody, które będzie można realizować w trakcie korzystania z nowo otwartego konta.

Konta nie stworzyliśmy sami. Zaprojektowaliśmy je wspólnie z graczami, którzy wskazali nam, jakie elementy oferty bankowej są dla nich atrakcyjne. Powstał więc projekt działań długofalowych, które wychodzą naprzeciw różnym potrzebom poszczególnych segmentów graczy. Chcieliśmy dać rzeczywiste korzyści nie tylko w momencie otwierania konta, ale też przez kolejne lata korzystania z niego. Przygotowaliśmy różne propozycje, które będą ściśle powiązane z ich ulubioną rozrywką, ale też dopasowane do aktualnych trendów.

– mówił cytowany w komunikacie mBanku Rafał Jakubowski, dyrektor marketingu bankowości detalicznej w mBanku.

Nowa oferta dla graczy - szczegóły

Jedną z najważniejszych, dla młodych Klientów, nowych rzeczy będzie możliwość wybrania gamingowego wzoru konta i karty. Z tego skorzystają Klienci-gracze powyżej trzynastu lat.


źródło grafiki:mBank

Ponadto, zależnie od rodzaju otwartego konta młodzi Klienci-gracze mogą zgarnąć premię w wysokości do 300 złotych. Kolejnym udogodnieniem są rabaty na platformy gamingowe, gry oraz akcesoria, które będzie można zgarnąć w ramach mOkazji. Wprowadzone będą również wyzwania dla graczy. mBank wraz z twórcami internetowymi (TVGRYpl, PAGO, Nieuczesana, UrQueeen, Diables) rzucą Klientom wyzwania. Jeżeli Klienci przejdą je pomyślnie, otrzymają achievement mBanku, który pozwoli na odblokowanie nagrody. Wyzwania będą rzucane przynajmniej raz w miesiącu, a wszystko będzie można śledzić na stronie: https://wyzwaniambanku.pl.

mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/164986-mbank-prezentuje-nowa-oferta-gamingowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile kosztuje akademik w Gdańsku?
Bez kategorii
author
17 sierpnia 2019

Ile kosztuje akademik w Gdańsku?

Krajowa Rada Komornicza ostrzega przed fałszywymi e-mailami
Bez kategorii
author
22 lipca 2019

Krajowa Rada Komornicza ostrzega przed fałszywymi e-mailami

Złoty Laur „Super Biznesu” dla Provident Polska
Wpisy
author
18 października 2018

Złoty Laur „Super Biznesu” dla Provident Polska

Pożyczki bez BIK Wałbrzych
Pożyczki miasta
author
17 maja 2022

Pożyczki bez BIK Wałbrzych

Idea Bank w Szczecinie
Oddziały
author
02 stycznia 2019

Idea Bank w Szczecinie

Bank Spółdzielczy w Poniatowej sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
23 września 2019

Bank Spółdzielczy w Poniatowej sesje przychodzące i wychodzące