Płatności Garmin Pay w Banku Millennium

Płatności Garmin Pay w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
23 marca 2020
Bank Millennium w oficjalnym komunikacie poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowego sposobu płatności, jaką jest Garmin Pay. Od teraz Klienci banku mogą, za pomocą zegarka sportowego Garmin, mogą realizować transakcje w sklepach wyposażonych w terminal płatniczy.

Płatności Garmin Pay to bardzo wygodna, bezpieczna i bezstykowa forma płatności, którą można realizować bez połączenia z Internetem.

Warto wiedzieć, że po dodaniu karty do aplikacji Garmin Connect wszelkie dane dotyczące karty są ściśle chronione. Dodatkowo oryginalny numer przypisany do karty jest zastępowany tokenem. Ponadto opcje dodawania, usuwania oraz blokowania karty możliwe jest z poziomu aplikacji Garmin Connect. DO usługi można podłączyć maksymalnie 10 kart płatniczych.

Garmin Pay w Banku Millennium

Z nowo wprowadzonej przez Bank Millennium formy płatności Garmin Pay mogą korzystać wszyscy Klienci instytucji. Aby płacić zbliżeniowo zegarkami firmy Garmin, urządzenia muszą być one w funkcję NFC (Near Field Communication – Komunikacja Bliskiego Zasięgu). Usługa płatności działa z kartami debetowymi i kredytowymi z logo Visa. Wystarczy dodać swoją kartę do portfela Garmin Pay i potwierdzić operację kodem przesłanym do właściciela narzędzia płatności w wiadomości SMS. Cała procedura jest bardzo prosta i intuicyjna.

Garmin Pay w Banku Millenium – modele zegarków

Modele, które są wyposażone w NFC, dzięki któremu można płacić zbliżeniowo dzięki wprowadzonej przez Bank Millennium1 usłudze Garmin Pay to:

– Fenix 6S, Fenix 6S – Pro i Sapphire, Fenix 6, Fenix 6 Pro I Sapphire, Fenix 6X – Pro I Sapphire, Fenix 6X – Pro Solar, Fenix 5 Plus, Fenix 5S Plus,

Fenix 5X Plus;

– Vivoactive 4, Vivoactive 4s, Vivomove Style, Vivomove Luxe, Vivoactive 3 Music, Vivoactive 3;

– Seria Legacy Saga/Rey, Seria Legacy Saga/Darth Vader, Seria Legacy Hero, Seria Legacy Hero/First Avenger, Captain Marvel;

– Forerunner 945, Forerunner 645,  Forerunner 645 Music;

– D2 Delta S, D2 Delta, D2 Delta PX;

– MARQ Driver, MARQ Aviator, MARQ Captain, MARQ Athlete, MARQ Commander, MARQ Adventurer;

– Venu, Tactix Delta.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/bank-millennium-udostepnil-platnosci-garmin-pay-23-03-2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Strzegomiu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 lipca 2019

Alior Bank w Strzegomiu

Pożyczki bez BIK Luboń
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
28 maja 2022

Pożyczki bez BIK Luboń

Zmarł twórca logo PKO BP
Wpisy
author
Aneta Jankowska
10 września 2018

Zmarł twórca logo PKO BP

Santander Bank Polska w Wadowicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 maja 2019

Santander Bank Polska w Wadowicach

Kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
11 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Porównaj