Ponad milion transakcji w aplikacji goodie w I połowie 2020 roku

Ponad milion transakcji w aplikacji goodie w I połowie 2020 roku

author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2020

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że tylko w pierwszej połowie bieżącego roku Użytkownicy programu goodie cashback wykonali ponad 1 000 000 transakcji. Na konta tych wszystkich Użytkowników wróciło łącznie 3 500 000 złotych w ramach cashbacku.

Program goodie cashback pozwala Użytkownikom na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy, które Klienci wydali w kilkuset internetowych sklepach partnerskich.

Aktywność użytkowników programu goodie cashback systematycznie wzrasta, w pierwszym półroczu tego roku wydali za pośrednictwem goodie 110 milionów złotych. Niedawno udostępniliśmy aplikację i stronę goodie w całkiem nowej odsłonie, a korzystanie z usługi goodie cashback stało się jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne.

– mówił cytowany w komunikacie Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Możliwość oszczędzania podczas robienia zakupów internetowych za pośrednictwem goodie cashback jest bardzo prosta. Chętni muszą najpierw pobrać aplikację goodie na swój telefon lub przejść do strony internetowej www.goodie.pl. Następnym wymaganym krokiem jest rejestracja w systemie. Później trzeba tylko  wybierać produkt lub usługę, która jest oznaczona symbolem cashback, przejść do sklepu danej marki przy wykorzystaniu linku widocznego na goodie i opłacić transakcję.

Należy wiedzieć, że wciągu jednego dnia roboczego (licząc od momentu zakupu), na profilu w aplikacji goodie będzie widoczna kwota naliczonego za zakupy cashbacku, do której będzie przypisany status „Oczekujący”. Status ulegnie zmianie po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Wówczas przy transakcji pojawi się status „Zatwierdzony”.

Klienci, którzy zbiorą przynajmniej 21 złotych z programu goodie cashback, będą mogli przelać widoczną kwotę na dowolne konto bankowe w Polsce. Warto wiedzieć także, że cashback można połączyć z innymi zniżkami, które są dostępne w goodie i wśród sklepów internetowych objętych programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

Nowo udostępniona wersja zarówno aplikacji, jak i strony internetowej www.goodie.pl wprowadziła nowy wygląd serwisu. Dzięki temu, Klienci mogą robić zakupy w serwisie jeszcze wygodniej. Użytkownicy w nowym goodie łatwiej:

– przejrzą gazetki promocyjne i oferty dla stałych Klientów galerii handlowych,
– sprawdzą stan konta cashback.

Aplikacja oferuje również Użytkownikom:

– system filtrów,
– system polubień,
– system sortowania.

Systemy te mają pozwolić na to, aby oferty promocyjne ulubionych marek zawsze pojawiały się w telefonie Klienta jako pierwsze.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=milion-transakcji-goodie-cashback-w-pierwszej-po%25C5%2582owie-2020-r.-27.07.2020&news_articleId=28879666

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Ustrzykach Dolnych
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 lipca 2019

Bank Pekao w Ustrzykach Dolnych

SKOK Chmielewskiego Kock
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Kock

Freezl.pl – kolejna pożyczka
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
05 listopada 2019

Freezl.pl – kolejna pożyczka

Kredyt Inkaso – kontakt, infolinia
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
10 lipca 2020

Kredyt Inkaso – kontakt, infolinia

Credit Agricole w Stargardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2019

Credit Agricole w Stargardzie

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 lipca 2021

Popularność eSkrzynki Poczty Polskiej rośnie

Porównaj