Powrót do szkoły z ubezpieczeniem w Credit Agricole

Powrót do szkoły z ubezpieczeniem w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
30 sierpnia 2021

Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim miliony dzieci w całej Polsce znowu zapełnią mury polskich szkół. To właśnie z tej okazji Credit Agricole proponuje rodzicom, aby Ci ubezpieczyli swoje pociechy na wypadek najczęstszych przypadków zagrażających zdrowiu. Sprawdzamy szczegóły.

Bank przytacza najczęstsze sytuacje, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie dziecka, czyli upadek na zajęciach wychowania fizycznego, potknięcie podczas przerwy czy upadek z rowera.

Pakiet na Wypadki w Credit Agricole

Credit Agricole promuje swój nowy i zarazem nowoczesny Pakiet na Wypadki, który zapewnia dzieciom bardzo szeroką i profesjonalną obsługę na wypadek zdarzeń, które na co dzień są nie do przewidzenia. Ochrona w zakresie złamań, uszczerbku na zdrowiu oraz trwałego inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku skupia się właśnie w Pakiecie na Wypadki. Bank myśląc o uczniach w wieku od trzech do osiemnastu lat przygotował osobny, szkolny wariant tego ubezpieczenia.

Szkoły często zachęcają rodziców do korzystania z grupowego ubezpieczenia. Warto jednak pamiętać, że takie ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i można ubezpieczyć dziecko indywidualnie. Rodzic ma wtedy większą kontrolę nad zakresem ubezpieczenia i może wybrać takie, które pasuje do aktywności jego dziecka.

– mówił cytowany w komunikacie Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku Credit Agricole.


Pakiet na Wypadki w wersji szkolnej to szeroka pomoc powypadkowa dla każdego ucznia. Oprócz samego ubezpieczenia Klient otrzymuje od banku również rozbudowany zakres świadczeń assistance dla dziecka, który zawiera w sobie:
– wizytę lekarza pierwszego kontaktu,
– wizyty pielęgniarki,  
– zabiegi rehabilitacyjne,
– zakup i dostarczenie sprzętu ortopedycznego przepisanego przez lekarza lub protez (w przypadku hospitalizacji).
Ponadto, jeżeli dziecko przez dłuższy czas będzie w szkole nieobecne, a powodem będzie właśnie nieszczęśliwy wypadek, może ono skorzystać z pomocy w nadrobieniu zaległości w nauce. Dzieje się tak dlatego, że ubezpieczenia umożliwia również skorzystanie z pięciu godzin bezpłatnych korepetycji.

W ramach jednej polisy ubezpieczeniowej można ubezpieczyć maksymalnie 9 osób w różnych konfiguracjach, na przykład rodzice i dziecko; mama i dzieci lub same dzieci. Składkę za ubezpieczenie można opłacać comiesięcznie, co nie obciąży zbytnio domowego budżetu. Polisę ubezpieczeniową można wykupić w każdym czasie, a proponowana przez Credit Agricole ochrona działa na całym świecie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.
W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2021/ubezpiecz-swoje-dziecko-z-pakietem-na-wypadki-od-credit-agricole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak zastrzec kartę w Plus Banku?
Banki
author
Patryk Byczek
14 października 2017

Jak zastrzec kartę w Plus Banku?

Kredyt samochodowy Zambrów
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
08 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Zambrów

Co kupić na święta Bożego Narodzenia?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
14 grudnia 2018

Co kupić na święta Bożego Narodzenia?

BNP Paribas oddziały w Świdniku
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Świdniku

Bank Pekao w Prószkowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
09 lipca 2019

Bank Pekao w Prószkowie

Obowiązki pracodawcy wobec komornika
Dla zadłużonych
author
Halszka Gronek
09 czerwca 2018

Obowiązki pracodawcy wobec komornika

Porównaj