Program mamBONUS wspiera potrzebujących
BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że w programie lojalnościowym mamBONUS Klienci mają możliwość wymianach zebranych punktów na vouchery, które wspierają program Szlachetna Paczka. Klienci muszą wykonać jedynie kilka kliknięć, żeby przekazać materialną pomoc polskim rodzinom w największej potrzebie.
Dołączenie do programu mamBONUS jest bardzo proste. Jedynym wymogiem jest posiadanie karty kredytowej, którą wydał bank BNP Paribas.
Dla bardzo wielu naszych klientów ważne jest zaangażowanie społeczne – doceniają odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu i sami chętnie poświęcają czas i pieniądze, by pomagać innym. Bank BNP Paribas od dawna angażuje się w wiele inicjatyw, które uznajemy za ważne i wspierające wyrównywanie szans i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W mamBONUS, także pomagamy pomagać. Wychodzimy naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy nie zawsze mają czas lub pomysł na działania społeczne. Z wykorzystaniem naszego programu lojalnościowego, staje się to banalnie proste.
– mówiła cytowana w komunikacie Maria Krawczyńska, Dyrektor Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Banku BNP Paribas i Członek Zarządu Fundacji BNP Paribas.
Najważniejsze informacje dla Klientów:
Program mamBONUS jest pakietem benefitów, którego odbiorcami są Klienci Banku BNP Paribas. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.mambonus.pl i następnie dokonywać płatności kartą kredytową, żeby zbierać punkty w programie. Punkty te można wymieniać na na przykład:
– bilety lotnicze,
– nagrody rzeczowe,
– vouchery wspierające Szlachetną Paczkę.
– wsparcie stypendystów programu stypendialnego Klasa, prowadzonego już od 18 lat przez Fundację BNP Paribas,
– wynajem auta czy pokoju w hotelu.
Punkty naliczają się automatycznie podczas każdej płatności w sklepie stacjonarnym lub online
Ponadto dzięki współpracy BNP Paribas z ponad czterdziestoma partnerami, Uczestnicy programu otrzymują zniżki i rabaty, które obowiązują w ponad dwóch i pół tysiącu sklepach. Szlachetna Paczka natomiast jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w naszym kraju. Organizatorzy akcji chcą pomagać mądrze, czyli w taki sposób, by dać siłę i nadzieję innym. Materialna pomoc przekazywana przez darczyńców trafia do ubogich rodzin, dzieci, seniorów i chorych.
BNP Paribas
BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.
Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.
źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/551736/nie-tylko-bilety-do-kina-i-znizki-w-sklepach-punkty-z-programu-lojalnosciowego-banku-bnp-paribas-mozna-przeznaczyc-na-wsparcie-potrzebujacych
Dodaj komentarz