Nowości w bankowości elektronicznej Santander Bank Polska

Nowości w bankowości elektronicznej Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
16 maja 2020

Santander Bank Polska zaprezentował zamiany wprowadzone do bankowości internetowej. W niedalekiej przeszłości Klienci dowiedzą się również o zmianach, które Bank wprowadzi do aplikacji Santander mobile.

W bankowości internetowej Santander Bank Polska pojawił się między innymi „Poradnik cenowy”, który Bank kieruje do Klientów posiadających Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną. Dodatkowo w zakładce Ustawienia pojawiła się nowa sekcja –  Bezpieczeństwo, a z Kantora Santander Klienci będą mogli korzystać 24 godziny na dobę. Bank regularnie wprowadza udogodnienia w swojej bankowości elektronicznej, ponieważ chce, by te media były dla Klientów jak najbardziej wygodne.  Zaś nowe możliwości, które tworzy instytucja, ułatwiają Klientom zdalne bankowanie.

Nowości w bankowości Santander

Poradnik cenowy – nowa strona dostępna w bankowości internetowej skierowana do Klientów posiadających Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną. Poradnik podpowiada Klientom w jakim sposób mogą zaoszczędzić na opłatach bankowych. W czasie epidemii dla Klientów, którzy utracili część swoich dochodów szczególnie ważne są drobne oszczędności.

Sekcja Bezpieczeństwo – dotyczy sposobów logowania się do konta oraz potwierdzania transakcji i innych dyspozycji.

Kantor Santander – Bank rozpoczął promocję, dzięki której wymiana walut będzie dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dotyczy to transakcji “tu i teraz” oraz składania i realizowania zleceń jednorazowych i stałych oraz warunkowych planowanych przez Klientów. Promocja “Kantor Santander 24/7” trwa od 16 maja 2020 roku do 30 listopada 2020 roku. Regulamin promocji Klienci znajdą na oficjalnej stronie banku.

Ponadto inne funkcjonalności także Bank zaprojektował inaczej: w jednym miejscu zebrano ustawienia dotyczące zarówno transakcji, jak i układu serwisu. Zrobiono to w taki sposób, aby nawigacja i poruszanie się po stronie było jeszcze prostsze dla Klientów.

Zwiększona funkcjonalność kanałów zdalnych

Nowa wersja Santander internet to przede wszystkim nowy wygląd i układ Pulpitu oraz zakładki Oferta banku. Warto także wspomnieć, że do Programu poleceń Bank dodał informacje o warunkach, które Klienci muszą spełnić, aby do programu dołączyć. Przebudowano również zakładkę Ustawienia, w której można teraz znaleźć podpowiedzi dotyczące zwiększania limitów przelewów czy link, który połączy Klienta z Doradcą online.

W niedalekiej przyszłości Santander Bank Polska wprowadzi zmiany do swojej aplikacji Santander mobile. Chodzi o zmianę nawigacji w taki sposób, aby kontakt, oferta i opcje płatności znajdowały się u dołu ekranu. Warto również wspomnieć o przelewach walutowych w dwudziestu czterech walutach do dowolnej osoby, również do osób mieszkających poza Unią Europejską.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/512243/nowosci-w-bankowosci-internetowej-i-mobilnej-santander-bank-polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zysk Banku Ochrony Środowiska w 2018
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
14 marca 2019

Zysk Banku Ochrony Środowiska w 2018

Kredyt konsolidacyjny Pabianice
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
25 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Pabianice

Kasa Stefczyka Kętrzyn
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 października 2020

Kasa Stefczyka Kętrzyn

Dwie piąte Polaków źle wróży polskiej gospodarce
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 lutego 2020

Dwie piąte Polaków źle wróży polskiej gospodarce

Dług przedawniony u komornika
Porady
autor wpisu
Sienkiewicz
07 maja 2016

Dług przedawniony u komornika

Porównaj