zadluzenia.com
zamknij

Promocja: 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao

Bank Pekao dał możliwość uzyskania 200 złotych, w ramach założenia Konta Przekorzystnego Biznes oraz połączenia dwóch obowiązujących promocji. Oferta skierowana jest do nowych Klientów i trwa do 31 grudnia 2018 roku.
Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy być nowym Klientem banku, który zdecyduje się na założenie Konta Przekorzystnego Biznes. W promocji mogą wziąć udział osoby prowadzące własną działalność oraz wspólnicy spółek.Premię za przelewy do ZUS mogą odebrać jedynie firmy, których przychody netto nie przekraczają 5 000 000 złotych rocznie.  


Bank podaje, że z promocji nie mogą skorzystać firmy, takie jak: biura turystyczne, kasyna, kantory, taksówkowe, agencje towarzyskie, kasyna, trudniące się handlem bronią palną, lombardy.


źródło grafiki: pekao.com.pl

Co można wygrać?

Bank oferuje dwie nagrody:

- 100 złotych za pierwszy przelew do ZUS w wysokości 200 złotych w ciągu 30 dni od podpisania umowy oraz powtórzenie tejże czynności w dwóch kolejnych miesiącach
- 100 złotych za założenie terminala POS w ciągu 30 dni od podpisania umowy oraz przyjęcie przez 3 miesiące płatności w wysokości 500 złotych miesięcznie.Przyznanie nagrody

Za spełnienie warunków każdej z nagród, w czwartym miesiącu od momentu założenia konta bank wykona przelew na rachunek Klienta w wysokości 100 złotych oraz dostarczy bon SODEXO o wartości 100 złotych.


Regulamin konkursu

Wszelkie informacje o promocji "Promocja: 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao" dostępne są na stronie https://www.pekao.com.pl/mis/Konto-firmowe/?r,main,changeTabId=tab3#tab3.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY