Promocja: „2,7% na Lokacie Bezkompromisowej” w BGŻOptima

Promocja: „2,7% na Lokacie Bezkompromisowej” w BGŻOptima

author
Patryk Byczek
11 lutego 2019

Wraca promocja z Lokatą Bezkompromisową od BGŻOptima w BGŻ BNP Paribas. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci banku.

Kto może wziąć udział?

Z Lokaty Bezkompromisowej, czyli promocji BGŻOptima mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci. Mowa o osobach, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego konta oszczędnościowego w tym banku. Należy zaznaczyć, że jakiekolwiek produkty posiadane w BGŻ BNP Paribas nie mają znaczenia, ponieważ instytucje traktuje się jako osobne marki.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy przejść na jej dedykowaną stronę oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. We wniosku początkowym należy wybrać wpłacaną kwotę oraz uzupełnić wymagane rubryki z takimi danymi kontaktowymi, jak:

– imię,
– nazwisko,
– numer telefonu,
– adres email.

Drugim krokiem jest podanie szczegółowych danych osobowych. Mowa o pełnym adresie zamieszkania (pokrywającym się z adresem podanym w banku, w którym mamy konto), czy numerach dokumentów tożsamości. Ostatnim krokiem jest wybranie sposobu weryfikacji Klienta.

Warto zaznaczyć także, że zakładając Lokatę Bezkompromisową nie trzeba otwierać rachunku osobistego. Warunkiem jest jednak założenie konta oszczędnościowego Smart, które po zakończeniu lokaty w bardzo prosty sposób można zamknąć.

Na Lokacie Bezkompromisowej Klient może ulokować od 50 000 złotych do 100 000 złotych na okres 6 miesięcy. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty naliczone odsetki nie przepadają.


źródło grafiki: BGŻOptima

Co można otrzymać?

Klient decydujące się na otwarcie Lokaty Bezkompromisowej w BGŻOptima może liczyć na oprocentowanie w skali roku wynoszące 2,7% przez 6 miesięcy.

Przyznanie nagrody

Oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu ulokowania pieniędzy na nowootwartej Lokacie Bezkompromisowej.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje na temat lokaty znajdziemy pod tym adresem.


BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmieni swoją nazwę na BNP Paribas Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BGŻ BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Wadowice
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
12 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Wadowice

Karty firmowe w PKO BP z Apple Pay i Garmin Pay
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
07 marca 2020

Karty firmowe w PKO BP z Apple Pay i Garmin Pay

ING Lease ze zmianą w Zarządzie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 marca 2021

ING Lease ze zmianą w Zarządzie

Reprezentacja BNP Paribas na AGRO SHOW
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
19 września 2019

Reprezentacja BNP Paribas na AGRO SHOW

Duża popularność Kantoru PKO BP
Wpisy
author
Patryk Byczek
04 października 2018

Duża popularność Kantoru PKO BP

Porównaj