zadluzenia.com
zamknij

BZ WBK rozdaje Klientom 700 zł rocznie

 

BZ WBK ma bardzo ambitne plany - chce być drugim co do wielkości bankiem w Polsce. Aby zachęcić jak największą ilość Klientów, wszystkim nowym posiadaczom "Konta Godnego Polecenia" Bank postanowił przyznać do 700 zł premii rocznej.

 

 

Przepis na zdobycie 700 zł jest bardzo prosty:

 

1) Najpóżniej do 11 listopada 2013 należy złożyć wniosek o "Konto Godne Polecenia". Można to zrobić w tym miejscu.

 

2) Na konto co miesiąc musi wpływać wynagrodzenie, emerytura lub renta w kwocie minimum 1000 zł miesięcznie. Co najważniejsze - Bank akceptuje także przelewy z innych naszych rachunków bankowych. Wystarczy, że w tytule przelewu wskażemy słowo "wynagrodzenie".

 

3) W przeciągu każdego miesiąca z "Konta Godnego Polecenia" należy wykonać 3 dowolne przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej BZ WBK.

 

4) Każdego miesiąca należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą lub naklejką zbliżeniową MasterCard na łączną kwotę minimum 300 zł.

 

Po spełnieniu wszystkich warunków, Bank przelewa na nasze konto 50 zł w każdym z 10 miesięcy promocyjnych (co daje łącznie 500 zł).

 

Dodatkowo jeżeli otrzymaliśmy premię przez wszystkie 10 miesięcy trwania promocji oraz wykonaliśmy chociaż jedno polecenie zapłaty, Bank dodatkowo wypłaci nam 200 zł bonusu (nagroda zostaje wypłacona po roku od założenia konta). 

 

 

Kto może skorzystać z promocji

 

 

Aby otrzymać łącznie 700 zł premii, wystarczy, że:

 

- jesteśmy osobami pełnoletnimi, posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych

 

- w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadaliśmy konta osobistego w złotych w BZ WBK lub w dawnym Kredyt Banku S.A.

 

- wskażemy numer naszego telefonu komórkowego

 

- wyrazimy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

 

- wyrazimy zgodę na działania marketingowe BZ WBK.

 

 

Złóż wniosek
Skomentuj artykuł
captcha
~Osovski

faktycznie działa, konto otworzyłem przez internet, wszystkie formalności przez kuriera. Robię przelew na 1001 zł z innego konta, po zaksięgowaniu w bz wbk robię od razu 3 przelewy "z powrotem", pamiętam o transakcjach kartą i tyle - 50 zł wpływa już drugi miesiąc   Odpowiedź