Promocja: „400 zł do Allegro za wyrobienie karty Citi Simplicity” w Citi Handlowym

Promocja: „400 zł do Allegro za wyrobienie karty Citi Simplicity” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
13 kwietnia 2021

W Citibanku trwa promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków, nowi Klienci banku mogą otrzymać voucher o wartości 400 złotych do Allegro. Promocja trwa do 10 maja 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Oferta Citi Handlowy skierowana jest do nowych Klientów bank, czyli osób, które od 1 stycznia 2020 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Warto wiedzieć, że posiadanie innych produktów instytucji nie wyklucza z promocji. Dodatkowo Bank stawia warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki, w następnym kroki powinni wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Wniosek trzeba złożyć maksymalnie do 10 maja 2021 roku. Trzeba wiedzieć, że podczas wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę, Klient musi:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
– dokonać transakcji bezgotówkowych kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę minimum 1000 złotych.

Warto wiedzieć, że pierwszy wspomniany warunek należy spełnić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Drugi warunek Klienci muszą spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, licząc od momentu wyrobienia karty kredytowej.

Co można wygrać?

Klienci, którzy spełnią warunki promocji otrzymają voucher do Allegro w wysokości 400 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank poinformuje Klientów o zdobyciu nagrody do końca miesiąca, który nastąpi po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wówczas w ciągu kolejnych 60 dni Klient otrzyma voucher.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf-allegro-ed3-07-04-21.pdf.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Oborniki
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Oborniki

Kredyt hipoteczny Wejherowo
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
01 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Wejherowo

Zalety pracy zdalnej według ekspertów
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
24 marca 2020

Zalety pracy zdalnej według ekspertów

PKO BP w Bochni
Oddziały
author
Patryk Byczek
31 lipca 2019

PKO BP w Bochni

SKOK Chmielewskiego Krasnobród
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Krasnobród

iPhone 7 na raty
Wpisy
author
Patryk Byczek
26 września 2016

iPhone 7 na raty