Promocja: „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay – edycja II” w Banku Pekao

Promocja: „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay – edycja II” w Banku Pekao

author
Patryk Byczek
11 października 2019

W Banku Pekao trwa druga edycja promocji związanej z założeniem Konta Przekorzystnego Biznes. Za spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 600 złotych premii. Sprawdź warunki promocji, w której można się rejestrować do 31 grudnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Pekao mogą skorzystać firmy wykazujące roczny dochód netto wynosi mniej niż 5 000 000 złotych, które od 1 sierpnia 2019 roku nie posiadały jakiegokolwiek rachunku w Pekao.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek i podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową oraz bankowością elektroniczną w Pekao. Trzeba także pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie od banku informacji marketingowych. Te warunki należy spełnić do 31 grudnia 2019 roku.

Jak zdobyć nagrodę

1. Aby zdobyć pierwszą nagrodę o wartości 200 złotych należy:

– wykonać przelew o wartości minimum 100 złotych do ZUS przez 3 miesiące, licząc od momentu otworzenia konta,
– wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową o wartości minimum 100 złotych w ciagu 3 miesięcy, licząc od momentu otworzenia konta,
– wykonanie dowolnego przelewu na kwotę minimum 100 złotych w ciągu trzech miesięcy, licząc od momentu otworzenia konta.

Należy koniecznie pamiętać o tym, aby zacząć spełniać warunki dopiero w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otworzenia konta. Przelewy wykonane w miesiącu otworzenia konta nie będą brane pod uwagę.

2. Drugą nagrodę o wartości 200 złotych zgarną Klienci, którzy podpiszą z bankiem Pekao umowę o terminal płatniczy. Terminal przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy o terminal, przyjął on płatności na minimum 500 złotych miesięcznie.

3. Trzecią nagrodę o wartości 200 złotych otrzymają Ci przedsiębiorcy, którzy w ciągu 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otworzenia konta podpiszą z bankiem umowę o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową o wartości 5000 złotych.

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć premię do 600 złotych.

Przyznanie nagrody

Każda premia zostanie wypłacona pojedynczo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienie warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji są zawarte tutaj.Konto Przekorzystne Biznes

Przedsiębiorcy mogą prowadzić konto w pełni za darmo, jeżeli tylko spełnią proste warunki. Konto jest darmowe, gdy Klient:

– wykona przelew do ZUS,
– wykona przelew do US,
– na konto wpłynie 2000 złotych,
– odnotuje na koncie wpływ z terminala bankowego,
– dokona transakcji wymiany walut,
– opłaci ratę w Pekao Leasing.

Karta może kosztować 7 złotych lub być darmowa, jeżeli Klient w danym miesiącu wykona płatności kartą na kwotę 300 złotych. Przelewy przez aplikację PeoPay są darmowe, natomiast przelewy zlecone poprzez bankowość internetową są darmowe wyłącznie w liczbie sztuk 15. Każdy kolejny przelew kosztuje 1,5 zł. Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe. Dwie pierwsze wypłaty z obcych bankomatów również są darmowe, każda kolejna transakcja tego typu kosztuje minimum 5 złotych.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak wypłacić gotówkę w Żabce?
Ekonomia
author
Patryk Byczek
05 marca 2023

Jak wypłacić gotówkę w Żabce?

ING Bank Śląski proponuje pożyczkę gotówkową bez prowizji
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 kwietnia 2021

ING Bank Śląski proponuje pożyczkę gotówkową bez prowizji

Alior Bank w Jastrzębiu-Zdroju
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 czerwca 2019

Alior Bank w Jastrzębiu-Zdroju

Scoring – zagadnienia ogólne
Porady BIK
autor wpisu
Maciej_Stanko
11 lutego 2013

Scoring – zagadnienia ogólne

BNP Paribas oddziały w Gorzowie Wielkopolskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Gorzowie Wielkopolskim

Pożyczki nocne i całodobowe
Pożyczki
author
Dominika Sobieraj
10 listopada 2022

Pożyczki nocne i całodobowe

Porównaj