Strona główna Bez kategorii Promocja: „Czerwcowa promocja z Kontem 360° Junior” w Banku Millennium

Promocja: „Czerwcowa promocja z Kontem 360° Junior” w Banku Millennium

author
Aleksandra Gościnna
10 czerwca 2021

W Banku Millennium trwa promocja skierowana do najmłodszych Klientów. W zamian za założenie Konta 360° Junior i ewentualnie spełnienie bardzo prostego warunku, młodzi Klienci zgarną 50 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 31 lipca 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Niniejsza oferta Banku Millenium skierowana jest wyłącznie do Klientów posiadająych rachunek osobisty lub kartę kredytową w Banku Millennium, którzy w przeszłości nie brali udziału w promocji związanej z Kontem 360° Junior.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci spełniający powyższe warunki muszą, za pośrednictwem systemu Millenet, otworzyć swojemu dziecku Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit, pamiętając o akceptacji regulaminu promocji. Z warunków jasno więc wynika, że należy posiadać produkt Banku Millennium wraz z dostępem do bankowości internetowej.

Trzeba również pamiętać, że wymagane jest posiadanie zdefiniowanego numeru telefonu, aby uzyskać hasła do autoryzacji zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej (KBE). Rodzic powinien posiadać także wyrażone zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium danych, aby Uczestnik promocji mógł otrzymywać informacje handlowe przez telefon oraz kanałami elektronicznymi.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę należy zasilić nowo otwarte konto dziecka kwotą 100 złotych do 31 lipca 2021 roku. Jeżeli dziecko ma więcej niż 13 lat dochodzi kolejny warunek – dziecko musi przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą, telefonem lub BLIKiem.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają 50 złotych w gotówce.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Klientom nagrodę do 31 stycznia 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1449/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Zmiany w zarządzie Banku Pekao
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 marca 2019

Zmiany w zarządzie Banku Pekao

Pomoc dla osób zadłużonych – nowe przepisy
Wpisy
author
Aneta Jankowska
16 stycznia 2018

Pomoc dla osób zadłużonych – nowe przepisy

Złe nastroje wśród małych i średnich firm
Wpisy
author
Aneta Jankowska
21 lipca 2018

Złe nastroje wśród małych i średnich firm

Banki będą dłużej pomagać kredytobiorcom walutowym
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
18 stycznia 2019

Banki będą dłużej pomagać kredytobiorcom walutowym

Kredyt hipoteczny popularny wśród internautów
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
11 grudnia 2019

Kredyt hipoteczny popularny wśród internautów

Santander Consumer Bank Kościan
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
25 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Kościan