Promocja: „Do 120 zł dla aktywnych” w ING

Promocja: „Do 120 zł dla aktywnych” w ING

author
Patryk Byczek
07 maja 2020

ING Bank Śląski przygotował promocję dla obecnych Klientów. Aby wziąć udział należy w systemie Moje ING otrzymać specjalnie zaproszenie do oferty. Następnie za spełnienie bardzo prostych warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 120 złotych premii. Promocja trwa do 30 marca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Aby wziąć udział w niniejszej promocji ING Banku Śląskiego należy otrzymać zaproszenie do wzięcia udziału w ofercie. Wiadomość od ING powinna pojawić się w skrzynce odbiorczej w systemie Moje ING.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci, którzy otrzymali zaproszenie do oferty muszą zapisać swój udział w promocji wypełniając specjalny wniosek dostępny w bankowości internetowej maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.

Jak zdobyć nagrody?

Samo zdobycie nagrody głównej w wysokości 100 złotych jest bardzo proste. Jeżeli Klienci spełniają wyżej opisane warunki muszą jedynie, w ciągu czterech kolejnych miesięcy, zapewnić wpływy na konto o łącznej wartości 1000 złotych. Premię można jednak podwyższyć o 20 złotych. Jak to zrobić? Wystarczy, że Klient po zapisaniu się w promocji, z poziomu Moje ING złoży dyspozycję przelewu wynagrodzenia . W każdym z czterech miesięcy z tytułu wynagrodzenia powinno wpłynąć jednorazowo minimum 1000 złotych.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji Klienci mogą zgarnąć 120 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Wypłata nagrody z promocji nastąpi do 13 listopada 2020 roku, ponieważ warunek zapewnienia wpływów mija wraz z końcem października.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.ing.pl/_fileserver/item/5hbpunk.Konto z Lwem

Konto Mobi i Konto Direct są do siebie bardzo zbliżone pod względem opłat. W obydwu przypadkach prowadzenie rachunku jest darmowe. Klienci ING posiadający jedno z kont mogą ponosić opłatę w wysokości 7 złotych za posiadanie karty debetowej. Koszt ten można jednak uniknąć wykonując kartą płatności na minimum 300 złotych miesięcznie. Młodzi Klienci, czyli osoby do dwudziestego szóstego roku życia mogą korzystać z Konta Mobi w zupełności za darmo. Posiadacze Kont z Lwem wypłacą pieniądze za darmo w bankomatów Planet Cash oraz własnych ING. Wypłaty z pozostałych bankomatów to koszt równy 2,5 zł.


ING Bank Śląski

Pod koniec ubiegłego roku ING Bank Śląskiego dysponował 7 134 000 kont Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy ponad 4 760 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 60 000 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec czwartego kwartału wynosił 366 800 000 złotych. Zysk osiągnięty w trzecim kwartale bieżącego roku wyniósł ponad 378 000 000 złotych. Pod koniec września aktywa banku wynosiły ponad 134 000 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Krajowy Rejestr Długów (KRD) – co to jest?
Ekonomia
autor wpisu
Julia Wierciło
15 sierpnia 2023

Krajowy Rejestr Długów (KRD) – co to jest?

Inspektorat ZUS w Białogardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Białogardzie

Konsolidacja dla zadłużonych
Kredyty
author
Dominika Sobieraj
15 lutego 2022

Konsolidacja dla zadłużonych

Gigantyczna liczba e-zwolnień
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 lutego 2019

Gigantyczna liczba e-zwolnień

Odciski palców w nowych dowodach osobistych
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
25 września 2020

Odciski palców w nowych dowodach osobistych

Porównaj