Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – I edycja” w Alior Banku

Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – I edycja” w Alior Banku

author
12 grudnia 2019

Alior Bank wystartował z pierwszą edycją promocji Konta Mega Oszczędnościowego, w której można uzyskać oprocentowanie wynoszące 2,6%. Pod nazwą kryje się jednak ta sama oferta co w przypadku Konta Mocno Oszczędnościowego. Promocja trwa do 30 stycznia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Tak samo w ubiegłych edycjach promocji, Alior Bank kieruje swoją ofertę do nowych i obecnych Klientów. Należy być posiadaczem lub założyć nowe, w tym przypadku promocyjne, Konto Mega Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać lub złożyć nowy wniosek o promocyjne Konto Mega Oszczędnościowe. Można tego dokonać w bardzo prosty sposób:

  1. Na stronie promocji przechodzimy do sekcji „Złóż wniosek”.
  2. W trzech krokach wypełniamy dane kontaktowe, dane adresowe oraz dane osobowe.
  3. Potwierdzamy umowę za pośrednictwem kuriera, przelewem lub podczas rozmowy video z Konsultantem Alior Banku.
  4. Wpłacamy nowe środki na konto.

Należy pamiętać, że bank rozumie nowe środki jak nadwyżkę nad saldo w banku z dnia 10 grudnia 2019 roku. W najlepszej sytuacji są zatem osoby, które tego dnia nie posiadały konta w banku lub posiadały na koncie niewielką ilość pieniędzy. Nowe środki trzeba wpłacić na konto w okresie od 13 grudnia 2019 roku do 30 stycznia 2020 roku.

Warto pamiętać, że:

Z pierwszej edycji Promocji, której zasady funkcjonowania opisuje niniejszy Regulamin, nie może skorzystać Uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich edycjach Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe”

Jak zdobyć nagrodę?

Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest zapewnienie w każdym z miesięcy podwyższonego oprocentowania regularnych wpływów na konto osobiste w wysokości 1500 złotych.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

 

Alior Bank przelewy przychodzące

 

SWIFT kod Alior Banku

 

Alior Bank infolinia

[/sekcja-szara]

200 złotych na start

Warto wspomnieć, że jeżeli w promocji potrzebne jest konto osobiste, można skorzystać z kolejnej promocji. Alior Bank oferuje 200 złotych na start dla nowych Klientów. Aby zgarnąć 200 złotych nowi Klienci muszą zawnioskować o konto, zawrzeć z bankiem umowę. Aby otrzymać premię w wysokości 200 złotych należy w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (następujących po miesiącu podpisania wniosku o konto i kartę):

– zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku,
– wykonać przynajmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą,
– zapewnić wpływ na Konto Jakże Osobiste w wysokości minimum 1000 złotych.

Warto wiedzieć, że jako wpływy na konto rozumie się każdy przelew przychodzący pochodzący z innego rachunku niż nasz.

Dodatkowa promocja

Klienci, którzy posiadają Konto Jakże osobiste mogą skorzystać z promocji dodatkowej. Na koncie oszczędnościowym mogą zyskać oprocentowanie wynoszące 3% dla kwoty do 20 000 złotych.

Całkiem nowi Klienci Alior Banku mogą założyć lokatę 100-dniową na start, której oprocentowanie wynosi 3% dla kwoty do 50 000 złotych.


źródło grafiki: Alior Bank

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji, którzy spełnili warunki zamieszone w regulaminie mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie wynoszące 2,6 w skali roku przez okres 3 miesięcy dla maksymalnej kwoty 100 000 złotych.

Przyznanie nagrody

Wyższe oprocentowanie obowiązuje od momentu pierwszej wpłaty na konto, która będzie jednocześnie nadwyżką nad saldo z dnia 10 grudnia 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:ec626957-4345-4283-a6fe-fc7c71084d10/regulamin-konto-mega-oszczednosciowe-1-edycja.pdf.


Konto Mega Oszczędnościowe

Konto Mocno Oszczędnościowe to bardzo dobra propozycja Alior Banku skierowana do osób, które chciałyby wpłacić wolne środki i na nich zarobić. Promocyjne oprocentowanie w skali roku dla nowych środków wynosi 2,6%. Zaletą konta są całkowicie darmowe przelewy online na kotno konto osobiste w Alior Banku oraz wypłaty najmniejszych kwot z konta w każdej chwili. Prowadzenie rachunku, pierwszy przelew Elixir w miesiącu oraz pierwsza wypłata środków w miesiącu w placówce Aliora są darmowe. Następnie należy liczyć się z opłatami:

– 10 złotych za każdy kolejne przelew krajowy w placówce Alior Banku,
– 8 złotych za każdy kolejne przelew krajowy poprzez bankowość internetową,
– 10 złotych za każdą kolejną wypłatę w placówce instytucji.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Spotkanie z Michałem Pazdanem w Citi Handlowy
Blog
author
21 lipca 2016

Spotkanie z Michałem Pazdanem w Citi Handlowy

Play zapłaci właścicielom działek
Wpisy
author
11 października 2017

Play zapłaci właścicielom działek

T-Mobile Usługi Bankowe w Opolu
Oddziały
author
08 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Opolu

PKO BP w Płazie
Oddziały
author
30 września 2019

PKO BP w Płazie

Aplikacja mobilna dla konta Junior dostępna w mBanku
Bez kategorii
author
09 marca 2021

Aplikacja mobilna dla konta Junior dostępna w mBanku

Polska zatrudni Filipińczyków?
Wpisy
author
01 sierpnia 2018

Polska zatrudni Filipińczyków?