Strona główna Promocje bankowe Promocja: “Konto MOVE z premią do 150 złotych” w Credit Agricole

Promocja: “Konto MOVE z premią do 150 złotych” w Credit Agricole

patryk
Patryk Byczek
16 października 2021

W Credit Agricole trwa promocja, w ramach której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta oraz spełnienie banalnych warunków promocji mogą zgarnąć łącznie 150 złotych premii w formie moneybacku. Promocja trwa do 30 listopada 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Promocja Credit Agricole skierowana jest do nowych Klientów banku w wieku od 18 do 27 lat, którzy zgodnie z regulaminem, po 31 marca 2018 roku nie byli posiadaczem konta w Credit Agricole.

Jak wziąć udział w promocji?

W pierwszy kroku należy zawnioskować o Konto dla Ciebie Move! wraz z kartą debetową. Wniosek można złożyć online, w banku lub przez infolinię. Podczas wnioskowania należy:
– aktywować dostęp do konta przez jeden z serwisów CA24,
– zmienić wyciągi z konta na formę elektroniczną,
– wyrazić zgody na otrzymywanie propozycji marketingowych od Credit Agricole.

Jak zdobyć nagrody

Aby zgarnąć nagrodę, czyli 150 złotych, należy w każdym z dwunastu miesięcy następujących po miesiącu otworzenia konta wykonać minimum 5 płatności kartą. Wówczas za każdą transakcję bank zwróci Klientowi 3% wartości transakcji, lecz maksymalnie 12,50 złotych na miesiąc.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientom do 150 złotych premii – po 12,50 złotych przez 12 miesięcy.

Przyznanie nagrody

Premia za spełnienie warunków wpłynie na nowo otworzone Konto dla Ciebie Move! maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli spełnimy bardzo proste warunki. Aby pozbyć się opłaty wynoszącej 7 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.
Takie same warunki dotyczą prowadzenia karty. Aby pozbyć się opłaty w wysokości 9 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Dodatkowo spełniając te warunki wypłaty z bankomatów również będą darmowe.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.
W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Biuro paszportowe w Pruszkowie
Bez kategorii
patryk
Patryk Byczek
02 maja 2019

Biuro paszportowe w Pruszkowie

Na poczcie zapłacisz już kartą
Wpisy
lukasz_zubrzycki
Lukasz_Zubrzycki
03 listopada 2016

Na poczcie zapłacisz już kartą

Promocja: „Premia w zasięgu ręki” w BNP Paribas
Bez kategorii
patryk
Patryk Byczek
03 października 2020

Promocja: „Premia w zasięgu ręki” w BNP Paribas

Nest Bank Suwałki
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
07 sierpnia 2018

Nest Bank Suwałki

Ranking kredytów gotówkowych – lipiec 2016
Wpisy
sienkiewicz
Sienkiewicz
02 lipca 2016

Ranking kredytów gotówkowych – lipiec 2016

Santander Consumer Bank Działdowo
Oddziały
dorota
Dorota Cholewicka
13 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Działdowo