Promocja: „Konto na czas” w BNP Paribas

Promocja: „Konto na czas” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
13 września 2021

W BNP Paribas trwa promocja wraz z konkursem, w której oprócz premii podstawowej, nowi Klienci mogą wygrać jeden z pięćdziesięciu zegarków Swatch New Gent. Aby zgarnąć premię wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz spełnić proste warunki promocji. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas zaprasza do wzięcia udziału w ofercie wyłącznie nowych Klientów, czyli osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie są zidentyfikowane jako posiadacze konta osobistego w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów z oferty instytucji nie jest brane pod uwagę w przypadku tej promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Chcąc wziąć udział w przygotowanej przez bank ofercie, należy do 30 września 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestracji ważne jest zaznaczenie wszystkich checkboxów. W kolejnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i dowolną kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Z poziomu serwisu Autenti Klient podpisuje z bankiem umowę o konto, a kartę płatniczą do rachunku dostarcza kurier. Karta aktywuje się w momencie, gdy Klient nada jej kod PIN – a to należy zrobić do 15 października 2021 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 800 sztuk. Gdy Klienci dobiją do tej granicy, bank uniemożliwi składanie kolejnych wniosków promocyjnych informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodę główną, czyli 300 złotych, bank podzielił na trzy części. Pierwszą nagrodę, czyli premię w wysokości 1000 złotych, Klienci zgarną za sam fakt podpisania z BNP Paribas umowy o konto oraz w październiku:

– wykonanie przynajmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą,
– wykonanie przyznanie jednego przelewu z poziomu bankowości elektronicznej,
– zapewnienie wpływów na konto w wysokości 1000 złotych.

Kolejną nagrodę, tym razem 50 złotych w gotówce, Klienci zgarną za spełnienie powyższych warunków oraz w listopadzie:

– wykonanie przynajmniej trzech płatności bezgotówkowych kartą,
– zapewnienie wpływów w wysokości 500 złotych.

Ostatnia nagroda, czyli 150 złotych trafi do Klientów w zamian za spełnienie powyższych warunków oraz w grudniu i styczniu:

– wykonanie przynajmniej trzech płatności SwatchPAY,
– zapewnienie wpływów w wysokości 500 złotych.

Konkurs dodatkowy

Należy wiedzieć, że rejestrując się w promocji nowi Klienci mogą również wziąć udział udział w konkursie, w którym do wygrania jest jeden z pięćdziesięciu zegarków Swatch New Gent. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić warunki z pierwszej nagrody w promocji podstawowej oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?”

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 listopada 2021 roku.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 300 złotych nagrody.

Przyznanie nagrody

Pierwsza nagroda trafi do Klientów do końca listopada, druga do końca grudnia i trzecia do końca lutego.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://zegarek.bnpparibasplus.pl/regulamin_promocji.pdf.


Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki Dębica
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
21 stycznia 2022

Pożyczki Dębica

BNP Paribas oddziały w Wieliczce
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Wieliczce

Warto polecać znajomym konto w ING
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
12 lipca 2021

Warto polecać znajomym konto w ING

Kredyt hipoteczny Kielce
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
03 listopada 2017

Kredyt hipoteczny Kielce

BNP Paribas dołączył do programu Climate Leadership
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
28 stycznia 2021

BNP Paribas dołączył do programu Climate Leadership

PKO BP w Trzebini
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
17 sierpnia 2019

PKO BP w Trzebini

Porównaj