Strona główna Bez kategorii Promocja: „Konto na upały” w BNP Paribas

Promocja: „Konto na upały” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
14 lipca 2021

W BNP Paribas trwa kolejna promocja na start, w której Klienci w zamian za spełnienie bardzo prostych warunków mogą zgarnąć nawet do 350 złotych premii. Promocja trwa do 31 lipca 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank proponuje skorzystanie ze swojej oferty nowym Klientom, czyli osom, które w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy nie były posiadaczami jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Posiadając jakiekolwiek inne produkty instytucji, Klienci nie są wykluczeni z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z przygotowanej przez BNP Paribas promocji należy spełniać powyższe warunki, a do 31 lipca 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnie Klient musi zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego dla danego Klienta linku.

Klient sam aktywuje konto w momencie, gdy nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 14 sierpnia 2021 roku. Kurier zajmuje się wyłącznie dostarczeniem karty debetowej.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrody w wysokości do 350 złotych można zdobyć już po miesiącu. Nagroda będzie wyliczona na podstawie najwyższej temperatury, jaką Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej odnotuje w lipcu 2021 roku. Wysokość temperatury należy pomnożyć razy 10. Ponadto aby zgarnąć premię należy:

– wykonać przynajmniej dwa przelewy internetowe w sierpniu 2021 roku,
– zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych w sierpniu 2021 roku,
– wykonać płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 300 złotych w sierpniu 2021 roku,
– wykonać przynajmniej dwie płatności Apple Pay lub Google Pay w sierpniu 2021 roku,


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć nawet do 350 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Nagrody trafią do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://kontonaupaly.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Neuro-Różnorodni – konferencja Fundacji ING
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
23 marca 2019

Neuro-Różnorodni – konferencja Fundacji ING

T-Mobile Usługi Bankowe w Pile
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Pile

Inspektorat ZUS w Nowej Soli
Oddziały
author
Patryk Byczek
22 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Nowej Soli

Santander Consumer Bank Opole Lubelskie
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
05 lipca 2021

Santander Consumer Bank Opole Lubelskie

Dlaczego nie jeździmy na wakacje ?
Blog
author
Aneta Jankowska
30 czerwca 2017

Dlaczego nie jeździmy na wakacje ?

Kredyt samochodowy Żyrardów
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
22 listopada 2017

Kredyt samochodowy Żyrardów