Promocja: „Korzystasz-zyskujesz” w Banku Millennium

Promocja: „Korzystasz-zyskujesz” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
16 maja 2020

W Banku Millennium trwa bardzo prosta promocja, w której za założenie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostego warunku Klienci mogą zgarnąć 300 złotych premii. Promocja trwa do 16 czerwca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Z opisywanej promocji przygotowanej przez Bank Millennium mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku Millennium. W ofercie nie mogą wziąć udziału osoby, które w tym okresie były w trakcie procesu rezygnacyjnego z karty kredytowej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o jedną z kart kredytowych Banku Millennium:

– Millennium Visa Impresja,
– Millennium Visa Alfa,
– Millennium Visa Gold.

O jedną z wyżej wypisanych kart należy zawnioskować z poziomu bankowości mobilnej lub internetowej Banku Millennium, oznacza to więc, że wnioskodawca powinien posiadać już konto osobiste w Banku Millennium. W innym wypadku o promocyjną kartę kredytową nie da się zawnioskować. Wniosek należy założyć do 16 czerwca 2020 roku. Pula wniosków w promocji wynosi 7000 sztuk. Trzeba także pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić przynajmniej 3000 złotych lub 5000 złotych w przypadku wybrania karty Gold.

Jak zdobyć nagrodę

300 złotych

Aby zdobyć nagrodę w wysokości łącznie 300 złotych Klienci w danym miesiącu kalendarzowym muszą:

– wykonać transakcję kartą lub BLIKiem na łączną kwotę 200 złotych.

Aby zdobyć pełną nagrodę warunek o wydaniu łącznie 600 złotych należy spełnić w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Dla przykładu: dla kart wydanych w maju warunek należy spełnić w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają premię pieniężną w wysokości 300 złotych.

Przyznanie nagrody

Nagroda trafi do Klientów w ciagu miesiąca licząc od momentu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1273/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.

Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Karta Alfa pozwala na uzyskanie zwrotu (5%) w: Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Inter Cars, Empik, Cinema City, Travel Planet.

Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot wynosi nawet 760 złotych. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank placówki w Nysie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lutego 2019

mBank placówki w Nysie

Przedświąteczna rekrutacja w Poczcie Polskiej
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
16 października 2019

Przedświąteczna rekrutacja w Poczcie Polskiej

Promocja: „Zyskaj do 120 zł za pensje” w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 sierpnia 2019

Promocja: „Zyskaj do 120 zł za pensje” w ING Banku Śląskim

Kredyt samochodowy Piekary Śląskie
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
20 listopada 2017

Kredyt samochodowy Piekary Śląskie

Empik Premium za darmo na 60 dni
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
20 marca 2020

Empik Premium za darmo na 60 dni

Karta kredytowa z Castoramy
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
06 marca 2017

Karta kredytowa z Castoramy

Porównaj