Promocja: „Krótka piłka” w BNP Paribas

Promocja: „Krótka piłka” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
23 października 2020

BNP Paribas wystartował z kolejną promocją na start, w której w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków nowi Klienci zgarną nawet 350 złotych w forma kart podarunkowych do sieci sklepów Decathlon. Promocja trwa do 28 października, a pula wniosków promocyjnych wynosi 750 sztuk. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas kieruje promocję tylko do nowych Klientów. Mowa o osobach, które w ciagu ostatnich piętnastu miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów posiadających konta oszczędnościowego w BGŻOptima, karty kredytowej oraz innych podobnych produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi do 28 października 2020 roku zarejestrować się w promocji korzystając z przygotowanej strony www. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego linku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 13 listopada 2020 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 750 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Premię na start w wysokości 350 złotych BNP Paribas podzielił na trzy części. Aby zdobyć 150 złotych w formie karty podarunkowej do Decathlona należy:

– wykonać minimum trzy płatności BLIK w listopadzie,
– wykonać minimum jeden przelew z poziomu bankowości elektronicznej w listopadzie.

Druga część nagrody, czyli 100 złotych w formie karty podarunkowej trafi do Klientów za:

– spełnienie wyżej wypisanych warunków,
– wykonać minimum trzy płatności BLIK w grudniu,
– wykonać minimum jeden przelew z poziomu bankowości elektronicznej w grudniu.

Trzecia część nagrody, czyli 100 złotych w formie karty podarunkowej trafi do Klientów za:

– spełnienie wyżej wypisanych warunków,
– wykonać minimum trzy płatności BLIK w styczniu 2021 roku,
– wykonać minimum jeden przelew z poziomu bankowości elektronicznej w styczniu 2021 roku.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 350 złotych w formie karty podarunkowej do Decathlona.

Przyznanie nagrody

Pierwsza i druga nagroda trafi do Klientów do końca stycznia 2021 roku. Trzecia nagroda trafi do Klientów do końca lutego 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://pilka.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Spotkania BNP Paribas Talks w całej Polsce
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 lutego 2020

Spotkania BNP Paribas Talks w całej Polsce

PKO BP w Strzelinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 sierpnia 2019

PKO BP w Strzelinie

Na 500+ wydano już ponad 42 mld zł
Wpisy
author
Patryk Byczek
23 marca 2018

Na 500+ wydano już ponad 42 mld zł

Biuro paszportowe w Lubinie
Biura paszportowe
autor wpisu
Marta Janusz
22 listopada 2021

Biuro paszportowe w Lubinie

Porównaj