Strona główna Promocje bankowe Promocja: “Kumulacja korzyści – zyskaj nawet 300 zł za zakupy kartą” w Credit Agricole

Promocja: “Kumulacja korzyści – zyskaj nawet 300 zł za zakupy kartą” w Credit Agricole

patryk
Patryk Byczek
12 października 2021

Credit Agricole wystartował z promocją, w której nowi Klienci w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie banalnych warunków mogą zgarnąć do 300 złotych zwrotu za zakupy. Do promocji można dołączyć do 25 listopada 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Promocja Credit Agricole jest skierowana do nowych Klientów banku, czyli osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie posiadały karty kredytowej Credit Agricole.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, nowi Klienci muszą do 25 listopada 2021 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Credit Agricole. Klienci mają do wyboru jedną z czterech kart:
– Visa – Silver i Gold,
– Mastercard – Silver i Gold.

Jak zdobyć nagrody

Aby zgarnąć nagrodę, czyli 2% zwrotu od zakupów (maksymalnie 200 złotych), należy w ciągu trzech miesięcy od uzyskania karty płacić nią w Internecie,
Kolejne 2% zwrotu, maksymalnie 100 złotych, można otrzymać za płacenie w okresie od 24 listopada do 30 listopada 2021 roku kartą w aptekach i drogeriach, sklepach z odzieżą i obuwiem lub sklepach ze sprzętem RTV i AGD.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientom 300 złotych premii w formie zwrotu za zakupy.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Klientom nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu kończącym dany kwartał.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli spełnimy bardzo proste warunki. Aby pozbyć się opłaty wynoszącej 7 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.
Takie same warunki dotyczą prowadzenia karty. Aby pozbyć się opłaty w wysokości 9 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Dodatkowo spełniając te warunki wypłaty z bankomatów również będą darmowe.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.
W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Bank Pocztowy wprowadził logowanie przez Face ID
Bez kategorii
alicja
Alicja Uzarowicz
29 marca 2020

Bank Pocztowy wprowadził logowanie przez Face ID

PKO BP w Łomży
Oddziały
aleksandra
Aleksandra Gościnna
24 lipca 2019

PKO BP w Łomży

Promocja: „Jesienny bukiet korzyści” w BNP Paribas
Bez kategorii
patryk
Patryk Byczek
13 października 2020

Promocja: „Jesienny bukiet korzyści” w BNP Paribas

Idea Bank w Pile
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

Idea Bank w Pile

Biuro paszportowe w Gorzowie Wielkopolskim
Bez kategorii
patryk
Patryk Byczek
10 kwietnia 2019

Biuro paszportowe w Gorzowie Wielkopolskim

Credit Agricole w Chojnicach
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Chojnicach