Promocja: „Letni wybór” w BNP Paribas

Promocja: „Letni wybór” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
09 sierpnia 2021

W BNP Paribas trwa kolejna promocja na start, w której w zamian za otworzenie konta i spełnienie prostych warunków, nowi Klienci maja szansę zgarnąć 320 złotych w formie e-kodów do wybranego sklepu. Promocja trwa do 15 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W BNP Paribas trwa promocja skierowana do nowych Klientów banku. Według regulaminu chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Warto również wiedzieć, że Klienci posiadający konto oszczędnościowe w BGŻOptima, kartę kredytową oraz inne produkty mogą skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Chcąc skorzystać z oferty należy spełnić wyżej wypisane warunki oraz do 31 sierpnia 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestrowania się w ofercie należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następne trzeba zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową, a także z dostępem do bankowości internetowej. Każdy zainteresowany promocją musi założyć konto ze specjalnie wygenerowanego dla danego Klienta linku.

Bank podaje, że umowę o konto podpisuje się za pomocą wiadomości SMS, za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie karty debetowej. Klient aktywuje konto w momencie, gdy nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 15 września 2021 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Nagroda główna, czyli 320 złotych w gotówce, została podzielona na trzy części. Bank wręczy Klientom pierwszą nagrodę w wysokości 20 złotych w formie e-kodu do Costa Coffee za samo podpisanie z bankiem umowy o konto. Aby zgarnąć kolejne 100 złotych (w formie e- kodu do Answear, Biedronka, Decathlon albo Leroy Merlin) należy we wrześniu:

– wykonają przynajmniej dwa przelewy z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej,
– wykonają minimum jedną transakcję Apple Pay lub Google Pay.

Ostatnia premia, czyli 200 złotych (w formie e-kodu do Answear, Biedronka, Decathlon albo Leroy Merlin), trafi do Klientów w zamian za:

– spełnienie powyższych warunków,
– otrzymanie wpływów w wysokości 1000 złotych w październiku,
– wykonanie czterech płatności bezgotówkowych w październiku
– wykonają minimum jedną transakcję Apple Pay lub Google Pay w październiku,
– wykonają przynajmniej dwa przelewy z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 320 złotych premii w formie e-kodów.

Przyznanie nagrody

Premie trafią do Klientów do końca września, października oraz listopada.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://letniwybor.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Awaria systemu eMakler
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
08 stycznia 2021

Awaria systemu eMakler

Property Design Award 2020 dla PKO Rotundy
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
10 lutego 2020

Property Design Award 2020 dla PKO Rotundy

Urządzenia z Androidem zagrożone – ostrzeżenie Alior Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
27 listopada 2019

Urządzenia z Androidem zagrożone – ostrzeżenie Alior Banku

Nieprawidłowości w zajmowaniu rachunków bankowych
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
12 września 2013

Nieprawidłowości w zajmowaniu rachunków bankowych

Bank Pekao w Kraśniku
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 lipca 2019

Bank Pekao w Kraśniku

Powrót do szkoły z ubezpieczeniem w Credit Agricole
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 sierpnia 2021

Powrót do szkoły z ubezpieczeniem w Credit Agricole

Porównaj