Promocja: „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VIII – 3 edycja” w Getin Banku

Promocja: „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VIII – 3 edycja” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
19 kwietnia 2019

Getin Bank wystartował z kolejną edycją promocji e-Lokaty na Nowe Środki, w której podwyższone oprocentowanie w dalszym ciagu wynosi 2,8% w skali roku. Klienci na lokacie mogą ulokować nawet 1 000 000 złotych. Promocja trwa do 12 maja 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Trzecią edycję promocji bank kieruje zarówno do obecnych, jak i nowych Klientów Getin Banku, którzy posiadają dostęp do bankowości internetowej. Nieważny jest jednak fakt, czy Klient posiada, czy nie posiada konta osobistego. Najważniejsze jest jednak ulokowanie na lokacie nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z 11 kwietnia 2019 roku.

Klienci muszą pamiętać także o wyrażeniu zgód na:

– bezpośredni marketing telefoniczny,
– otrzymywanie od instytucji informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jak wziąć udział w promocji?

Bieżąca edycja promocji pozwala na posiadanie wyłącznie jednej lokaty, a posiadanie lokat w poprzednich edycjach nie ma wpływu na edycję bieżącą. Klienci, którzy nie posiadają dostępu do bankowości internetowej Getin Banku muszą złożyć wniosek internetowy o lokatę.

Na lokatę Klienci mogą wpłacić maksymalnie 1 000 000 złotych. Najbezpieczniejszą kwotą jest jednak 100 000 euro (około 420 000 złotych), ponieważ taką kwotę gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Podwyższone oprocentowanie trwa trzy miesiące. Po założeniu lokaty Klienci mają 7 dni na opłacenie wniosku.


źródło grafiki: Getin Bank

Co można otrzymać?

Osoby, które wezmą udział w promocji i spełnią wypisane w regulaminie warunki otrzymają podwyższone oprocentowanie na lokacie lub e-lokacie w wysokości 2,8%.

Przyznanie nagrody

Podwyższone do 2,8% oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu wpłacenia nowych środków będących nadpłatą salda z dnia 11 kwietnia 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-promocji-lokatae-lokata-na-nowe-srodki-viii-3-edycja.pdf.


Najlepsze konto w Getin Banku

Konto Proste Zasady jest jednym z najkorzystniejszych rachunków na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Oferta październikowych obligacji oszczędnościowych
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
15 października 2019

Oferta październikowych obligacji oszczędnościowych

Bank Pekao w Lesznie
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 sierpnia 2019

Bank Pekao w Lesznie

Wspólne programowanie z Alior Bankiem
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 marca 2019

Wspólne programowanie z Alior Bankiem

PKO BP w Malanowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 września 2019

PKO BP w Malanowie

W jakich sklepach najchętniej robimy zakupy ?
Blog
author
Aneta Jankowska
17 stycznia 2018

W jakich sklepach najchętniej robimy zakupy ?

Porównaj