Promocja: „Mam konto z premią 200 zł” od Santander Bank Polska

Promocja: „Mam konto z premią 200 zł” od Santander Bank Polska

author
02 września 2020

W Santander Bank Polska trwa promocja, w której w zamian za założenie konta i spełnienie warunków promocji nowi Klienci mogą zgarnąć nawet 250 złotych premii. Promocja trwa do 30 września 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Chcąc wziąć udział w promocji musimy być nowym Klientem banku, czyli osobą, która od 1 września 2019 roku nie posiadała jakiegokolwiek konta osobistego w złotówkach w Santander Bank Polska. Jeżeli Klienci posiadający inne produkty nie są wykluczeni z promocji. Dodatkowo regulamin promocji mówi, że:

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Należy wiedzieć, że promocja nie wymaga zakładania karty debetowej, lecz jej posiadanie ułatwi spełnienie warunków promocji.

Zainteresowani muszą także wyrazić zgody na:

– telefoniczne kontaktowanie się w celach marketingowym,
– kontaktowanie się drogą elektroniczną w sprawach marketingowych,
– kontaktowanie się w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
– EKK, czyli elektroniczne kanały kontaktu.

Dodatkowo Uczestnik musi podać swój numer telefonu i adres e-mail.

Osoby, które chcą wziąć udział w promocji muszą  zawnioskować o konto maksymalnie do 30 września 2020 roku. Umowę należy podpisać do 15 października 2020 roku.

Jak zdobyć nagrody

250 złotych premii

Aby zgarnąć 200 złotych Klient powinien w kolejnych trzech miesiącach (licząc od momentu otworzenia konta):

– zalogować się do aplikacji Santander Mobile,
– wykonać przynajmniej pięć transakcji kartą lub BLIKiem,
– zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 złotych.

50 złotych w programie poleceń

50 złotych zgarną Klienci, którzy w trakcie wnioskowania o konto wpiszą w odpowiednią rubrykę kod polecający od obecnego Klienta Santander Bank Polska.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 250 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna Klientom główną nagrodę do 15 lutego 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajduje się na stronie: https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-mam-konto-z-premia-200zl_99837.pdf.Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Kolno
Pożyczki miasta
author
01 sierpnia 2022

Pożyczki bez BIK Kolno

Banki w Internecie – jak wykorzystują potencjał?
Bez kategorii
author
07 marca 2020

Banki w Internecie – jak wykorzystują potencjał?

Ranking kredytów konsolidacyjnych – czerwiec 2020
Bez kategorii
author
02 czerwca 2020

Ranking kredytów konsolidacyjnych – czerwiec 2020

Kredyt samochodowy Zamość
Kredyty miasta
author
15 listopada 2017

Kredyt samochodowy Zamość