Promocja: „Na stacji korzyści” w BNP Paribas

Promocja: „Na stacji korzyści” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
03 czerwca 2020

BNP Paribas wystartował z promocją, w której za spełnienie prostych warunków można wybrać jedną z dwóch nagród: 150 złotych w gotówce lub 250 złotych na karcie paliwowej Orlen. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas kieruje ofertę promocyjną do nowych Klientów. Według regulaminu chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas. Z oferty jednak nie wyklucza posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima, karta kredytowa oraz inne podobne produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi do 30 czerwca 2020 roku zarejestrować się w promocji. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejny krok to złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego linku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 15 lipca 2020 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Podczas rejestracji w promocji Klienci będą musieli wybrać jedną z dwóch nagród: 150 złotych w gotówce lub 250 złotych na paliwo na stacjach Orlen.

1) 150 złotych w gotówce

Pierwsze 75 złotych Klienci zgarną za:

– wykonanie minimum trzech przelewów z poziomu bankowości elektronicznej w lipcu,
– wykonanie minimum trzech płatności BLIK w lipcu.

Drugie 75 złotych Klienci zgarną za:

– wykonanie minimum trzech przelewów z poziomu bankowości elektronicznej w sierpniu,
– zapewnienie wpływów na konto w wysokości minimum 1000 złotych w sierpniu.

2) 250 złotych na paliwo na stacjach Orlen

Aby Klient zgarnął kartę paliwową na stacje Orlen musi w lipcu i sierpniu:

– wykonać minimum pięć przelewów z poziomu bankowości elektronicznej,
– wykonać minimum pięć płatności BLIK,
– zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 złotych.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 150 złotych w gotówce lub bon o wartości 250 złotych do stacji paliwowych Orlen.

Przyznanie nagrody

Informacje o zdobyciu nagrody:

1) 150 złotych premii Klienci otrzymają do 21 sierpnia 2020 roku. Wówczas do 26 sierpnia Klienci będą musieli uzupełnić dane osobowe na stronie promocji. Nagroda trafi do Klientów do 31 sierpnia 2020 roku.

2) 250 złotych na stacje Orlen otrzymają do 24 września 2020 roku. Nagroda trafi do Klientów do 30 września 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://nastacjikorzysci.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Rakoniewicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 września 2019

PKO BP w Rakoniewicach

BNP Paribas wdrożył nowe funkcjonalności do aplikacji GOmobile
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
11 czerwca 2021

BNP Paribas wdrożył nowe funkcjonalności do aplikacji GOmobile

Santander Bank Polska w Międzyrzecu Podlaskim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
09 października 2020

Santander Bank Polska w Międzyrzecu Podlaskim

ING Bank Śląski w Myszkowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
05 lipca 2019

ING Bank Śląski w Myszkowie

Wszystkiego Najlepszego na 2017 rok !
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
31 grudnia 2016

Wszystkiego Najlepszego na 2017 rok !

Ranking kredytów samochodowych – maj 2020
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
30 kwietnia 2020

Ranking kredytów samochodowych – maj 2020

Porównaj