Promocja: „Nagrody za aktywność” w BNP Paribas

Promocja: „Nagrody za aktywność” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
08 grudnia 2021

BNP Paribas zorganizował promocję na start dla nowych Klientów, którzy w zamian za otworzenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie bardzo prostych warunków promocji, mogą zgarnąć premię w formie moneybacku w wysokości do nawet 300 złotych. Promocja trwa do 12 grudnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W promocji zorganizowanej przez BNP Paribas mogą wziąć udział wszyscy nowi Klienci banku, czyli zgodnie z regulaminem osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy spełniać powyższy warunek oraz do 13 grudnia 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji, pamiętając o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnie nowy Klient musi złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolnie wybraną kartą debetową a także dostępem do bankowości online. Wniosek o konto trzeba złożyć ze specjalnie wygenerowanego dla Klienta linku. W trakcie wnioskowania nie trzeba zaznaczać już wszystkich checkboxów, wystarczy ograniczyć się do tych, które wymaga wniosek).

Klienci mają czas do 31 grudnia 2021 roku na podpisanie z bankiem umowy o konto oraz aktywowanie karty debetowej. Aktywacja karty to nic innego, jak nadanie jej kodu PIN. Narzędzie płatnicze dostarczy kurier.

Warto podkreślić, że pula wniosków promocyjnych dostępna w promocji wynosi 3000 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

BNP Paribas podaje, że nagroda główna, czyli łącznie nawet 300 złotych, została podzielona na trzy części. Bank przyzna Klientom premie w formie moneybacku, co oznacza że na konto Klienta wróci 5 złotych za każdą aktywność na koncie, lecz maksymalny miesięczny zwrot wynosi 100 złotych.

Klienci mogą liczyć na zwrot pieniędzy na konto w styczniu, lutym (po wykonaniu przynajmniej jednej aktywności w styczniu) oraz marcu (po wykonaniu przynajmniej jeden aktywności w lutym). Jako aktywność BNP Paribas rozumie:

– płatność BLIK,
– płatność kartą,
– przelew przychodzący,
– wpływ na konto na przynajmniej 500 złotych.

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają nagrodę w postaci premii w formie moneybacku w wysokości do 300 złotych.

Przyznanie nagrody

BNP Paribas informuje, że informacja o pierwszej nagrodzie Klienci otrzymają do 17 lutego 2022 roku, o drugiej do 25 marca 2022 roku i trzeciej do 24 kwietnia 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca lutego 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca marca 2022 roku,
  • trzecią nagrodę do końca kwietnia 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://nagrodyzaaktywnosc.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki nocne i całodobowe
Pożyczki
author
Dominika Sobieraj
10 listopada 2022

Pożyczki nocne i całodobowe

PKO BP zarobi w tym roku 3,5 mld zł ?
Wpisy
author
Patryk Byczek
18 lipca 2018

PKO BP zarobi w tym roku 3,5 mld zł ?

Stopy procentowe najniższe w historii
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
05 czerwca 2013

Stopy procentowe najniższe w historii

ING Bank Śląski w Ostrołęce
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Ostrołęce

PKO BP w Czaplinku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 października 2019

PKO BP w Czaplinku

PKO TFI ma już 1 541 umów o zarządzanie PPK
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
30 października 2019

PKO TFI ma już 1 541 umów o zarządzanie PPK

Porównaj