Promocja: „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja XVI” w Banku Millennium

Promocja: „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja XVI” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
07 września 2019

W Banku Millennium trwa promocja, w której za zasilenie konta oszczędnościowego Profit można otrzymać podwyższone oprocentowanie wynoszące 2,7% na okres 100 dni. Promocja trwa do 12 października 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje promocję do Klientów Banku Millennium, którzy posiadają własne konto osobiste oraz konto oszczędnościowe Profit i wpłacą na nie nowe środki. Nowe środki rozumiemy jako nadwyżkę nad saldo z dnia 7 września 2019 roku. W najlepszej sytuacji są więc osoby, które tego dnia nie miały promocyjnego konta oszczędnościowego lub posiadały na koncie małą ilość pieniędzy.

Jak wziąć udział w promocji?

Uczestnictwo w promocji, można powiedzieć, następuje automatycznie. Chodzi o to, że jeżeli bank w dniach od 8 września do 12 października 2019 roku wykryje, że na nasze konto oszczędnościowe wpłyną nowe środki to oprocentowanie wynoszące 2,7% aktywuje się na okres 100 dni. Maksymalna kwota, którą obejmie promocyjne oprocentowanie to 100 000 złotych.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Bank Millennium księgowanie przelewów

Bank Millennium kontakt z bankiem

Bank Millennium – kod SWIFT, BIC, IBAN

[/sekcja-szara-logo]

Co można otrzymać?

Uczestnicy promocji, którzy spełnią jej warunki aktywują na koncie oszczędnościowym Profit promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,7%.

Przyznanie nagrody

Promocyjne oprocentowanie zacznie obowiązywać w momencie w momencie, gdy na konto oszczędnościowe wpłyną nowe środki będące nadwyżką nad saldo z dnia 7 września 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/591/latest.


Warunki konta Profit

Warto wiedzieć, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium jest bardzo zbliżone do warunków w innych bankach. Klientom przysługuje pierwszy darmowy przelew w miesiącu (kolejne kosztują 7 złotych 50 groszy). Ważnym warunkiem posiadania konta oszczędnościowego jest również posiadanie konta osobistego w banku Millennium. Nowych Klientów dotyczy w tym przypadku Konto 360°. Prowadzenie tego rachunku jest darmowe w momencie, gdy zostanie on zasilony kwotą 1000 złotych miesięcznie i zostanie wykonana jedna transakcja bezgotówkowa.

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Legnica
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
27 października 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Legnica

Kiedy alimenty ulegają przedawnieniu?
Dla zadłużonych
author
Halszka Gronek
22 sierpnia 2018

Kiedy alimenty ulegają przedawnieniu?

Garmin Pay w BZ WBK
Wpisy
author
Patryk Byczek
15 marca 2018

Garmin Pay w BZ WBK

PZU wprowadził nowy system antyfraudowy
Ekonomia
author
Patryk Byczek
14 czerwca 2018

PZU wprowadził nowy system antyfraudowy

Alior Bank w Goleniowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
13 czerwca 2019

Alior Bank w Goleniowie

Kredyt samochodowy Kartuzy
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
19 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Kartuzy

Porównaj